Strona G│ˇwna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Modu│y! Pobierz Pliki Ksiŕga GoÂci-Dopisz Siŕ!! Napisz do nas! Okienka Popups dziŕki overLIB!
Dzisiaj jest niedziela, 13 czerwca 2021 r. 164 dzie˝ roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Sk│adnikˇw Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj NowoÂci z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŽWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZI╩KUJMY TWËRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przeka┬┐ 1% Podatku
Przeka┬┐ 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migracjê
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszê o sk³adanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zak┬│adek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu g┬│├│wne
Gor┬▒co polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gor±co polecam. Oby jak najwiêcej takich programistów!...
Najcz├¬┬Âciej pobieraj┬▒...
Ksi├¬ga Go┬Âci-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwo├▒ do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
13 Czerwca 2021
Niedziela
Imieniny obchodz▒:
Antoni, Chociemir,
Herman, Lucjan,
Maria Magdalena,
Tobiasz
Do ko˝ca roku zosta│o 202 dni.
Cytaty
Nie staraj siŕ zrozumieŠ wszystkiego, bo wszystko stanie siŕ niezrozumia│e.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dzia│ plikˇw - strona g│ˇwna 
05 - Dodatki (Josbots/Mambots)
Joomla!
Josbot/Mambots, to elementy, które umożliwiają ingerencję w system bez zmiany jego kodu źródłowego. Pochodzą z innych serwerów, i nie są mojego autorstwa, ale większość z nich jest mojej polonizacji, lub zawiera moje modyfikacje.
Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobra˝ | Data dodania
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Nastŕpna>
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos 1.0.1pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    AllVideos 1.0.1pl. Ten bot lub mambot ( obie definicje są poprawne ) daje nam możliwość osadzadzania w treści artykułu w trybie bezpośrednim przekazu strumieniowego (potokowego) video z wybranej, i zadawalającej nas strony nadającej w wymienionym wyżej formacie obraz video. Obsługuje aż 17-stu dostawców video. Możemy na przykład korzystać z serwera YouTube i odtwarzać nasze ulubione klipy video, bez zbędnego obciążenia serwera, i co najważniejsze, wszystko bezpłatnie, bez specjalnych, drogich programów komputerowych! Tak więc możesz skorzystać z prostego bota/plugina AllVideos i wykorzystać dla siebie wszystkie jego walory!
Data dodania:    19 09 2006
Rozmiar:    18.41Kb
Pobra˝:    1320
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos Plugin 2.4-pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    Bot AllVideos (opracowany przez JoomlaWorks.gr) umo┬┐liwia umieszczanie w pozycjach tre┬Âci na witrynie materia┬│├│w multimedialnych, w┬│asnych film├│w lub nagra├▒ d┬╝wi├¬kowych, znajduj┬▒cych si├¬ na serwerze.. Oznacza te┬┐, ┬┐e wci┬▒┬┐ mo┬┐esz korzysta├Ž przyk┬│adowo z YouTube, aby przes┬│a├Ž tam swoje filmy, a nast├¬pnie umie┬Âci├Ž na swojej witrynie bez obci┬▒┬┐ania swojego serwera albo ponoszenia wysokich koszt├│w oprogramowania do konwersji film├│w. Ale! Teraz mo┬┐esz wykorzysta├Ž w swoich w materia┬│ach dowolny typ film├│w lub nagra├▒ d┬╝wi├¬kowych (tak, dobrze przeczyta┬│e┬Â), stosuj┬▒c proste znaczniki do wczytania materia┬│├│w z serwera. Audycje d┬╝wi├¬kowe (podkasty) r├│wnie┬┐!)
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    57.03Kb
Pobra˝:    2643
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AtipsJP PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    AtipsJP to bot kt├│ry zamienia "kr├│tki tekst" w odno┬Ânik w tre┬Âci artyku┬│u do innego artyku┬│u. Mo┬┐e to by├Ž dowolny artyku┬│, czyli r├│wnie┬┐ statyczny. Odno┬Ânik mo┬┐e prowadzi├Ž tak┬┐e do tego samego artyku┬│u, w kt├│rym wstawiony zozta┬│ znacznik AtipsJP. Po najechaniu myszk┬▒ na ten "kr├│tki tekst", pojawia si├¬ dymek z zawarto┬Âci┬▒ wybranego artyku┬│u, tworzony przez bota przy pomocy technologii ajax. Moje drobne zmiany: Jako ┬┐e bot jest w technologii Ajax, wi├¬c nie akceptowa┬│ polskich znak├│w. Doda┬│em do bota odpowiedni┬▒ funkcj├¬, kt├│ra pozwala na poprawne wy┬Âwietlanie polskich znak├│w zar├│wno w witrynie z kodowaniem ISO-8859-2 jak i UTF-8.
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    9.24Kb
Pobra˝:    349
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif autoGoogleBot 0.3pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    autoGoogleBot 0.3 pl. Bardzo prosty bot tworzący odnośnik w artykule, którego zawartość będzie wyrażeniem do wyszukiwania w Google. Zasada działania bota: Po opublikowaniu bota, w treści artukułu po wpisaniu n.p: [[joomla]], zostanie automatycznie utworzony odnośnik, który po kliknięciu na niego przez odwiedzającego twoją stronę, odeśle go, poprzez otwarcie nowego okna, bezpośrednio do wyników wyszukiwania w Google, w ustawionym w parametrach bota języku.
Data dodania:    12 08 2006
Rozmiar:    3.45Kb
Pobra˝:    292
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot AdSense 2.1 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    Bot AdSense 2.1 pl. Bot pozwalający na wstawianie reklam Google w dowolnej części tekstu.Użycie: wstawienie {mosgoogle} w tekście lub ustawienie AutoAds na "WŁĄCZONE" wyświetli reklamy Google według podanych parametrów. * Możesz użyć również parametrów {mosgoogle left}, {mosgoogle right}, {mosgoogle none} i {mosgoogle center} jesli chcesz pozycjonować reklamy inaczej niż ustawiono w parametrach. Możesz wybrać wyświetlanie Ads lub AdLinks, ukryć puste reklamy lub zamienić je na alternatywne, czy też dodać kolory.
Data dodania:    12 08 2006
Rozmiar:    12.43Kb
Pobra˝:    944
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot JoGadgets 0.44 alpha PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    JoGadgets 0.44 alpha PL. Nowa wersja bota, oczywi┬Âcie zmodyfikowana ponownie przeze mnie. Tak zmodyfikowanego bota nie znajdziesz na ┬┐adnej innej stronie!!. Wiele nowych opcji. Doszed┬│ Flash-Image-Rotator. Dodano mo┬┐liwo┬Â├Ž nadania indywidualnej nazwy dla ka┬┐dego obrazka w Galerii JoGadgets. Cukierek dla Joomla - Tak┬▒ nazw├¬ da┬│ swojej produkcji w opisie skryptu autor bota JoGadgets - Artur Heinze. Jak pisz┬▒ tam... i tam...jest to bot do Joomla! i Mambo o ciekawych mo┬┐liwo┬Âciach. Zmodyfikowa┬│em bota, podobnie jak poprzednie w ten spos├│b, i┬┐ obecnie nie trzeba ju┬┐ kopiowa├Ž folderu "_jgw_" do katalogu root (g┬│├│wnego) z Joomla. Instalacja jest ca┬│kowicie zautomatyzowana, czyli instalujemy bota z zipa, tak jak ka┬┐dego innego bota, czy dowolnego ze sk┬│adnik├│w naszego CMS-a.. Nic nie trzeba rozpakowywa├Ž. Wszystko jest w jednym pliku. Pozmienia┬│em odpowiednio odno┬Âniki w skryptach do zmiennych, nie tylko globalnych, ale i do plik├│w. Na serwerach kt├│re maj┬▒ problemy z "cache", a dok┬│adniej z wykrywaniem przez niekt├│re komponenty tego folderu, a s┬▒ takie, uwierzcie mi, nie powinno by├Ž problem├│w z tym folderem. (nie myli├Ž ze zmienn┬▒ globaln┬▒ "tmp", bo s┬▒ to dwie r├│┬┐ne rzeczy). Oczywi┬Âcie nowego bota te┬┐ testowa┬│em. Zastosowa┬│em w nim wszystkie moje dotychczasowe poprawki.Dodatkowo, je┬┐eli kto┬ woli oryginalne, angielskie grafiki, te┬┐ s┬▒ one kopiowane na serwer z instalatorem, i ┬┐eby ich u┬┐y├Ž, nale┬┐y w odpowiednich plikach CSS oraz w jednym z plik├│w z JavaScript zmieni├Ž ┬Âcie┬┐k├¬ z ".../images/..", na ".../org_images/..", i ju┬┐ mamy oryginalki. Doda┬│em do font├│w 5 fajnych czcionek. Dodatkowo dopisa┬│em do skryptu obs┬│ug├¬ plk├│w MID, i MIDI. I wiele innych rzeczy...
Data dodania:    14 03 2007
Rozmiar:    537.55Kb
Pobra˝:    7661
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot MosModule 1.05 Pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    Bot MosModule 1.05pl wyświetla w treści dowolny moduł, artykuł, kod, bądź też zewnętrzny plik php. Po instalacji należy go opublikować. Folder, w którym będziemy zamieszczać zewnętrzne pliki php możemy zdefiniować w konfiguracji bota.
Data dodania:    29 07 2006
Rozmiar:    11.28Kb
Pobra˝:    831
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot MosSmilies 2.13pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    Bot mossmilies 2.13.pl. Bot zastępuje symbole emotikonów wpisywane z klawiatury w treść artykułu, poprzez ich odpowiedniki w postaci obrazków. Na przykład: wpisanie symbolu emotikona :) w treść artykułu, zostanie zastąpione przez odpowiadający symbolowi obrazek emotikona.
Data dodania:    06 08 2006
Rozmiar:    24.54Kb
Pobra˝:    492
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot Overlib pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    Dodatek Overlib pozwala wstawiać objaśnienia do tekstu artykułów na stronach serwisu. Objaśnienia pokazują się w wyskakujących okienkach po najechaniu myszą nad opisany jego znacznikiem fragment tekstu. Posługiwanie się znacznikiem overlib jest bardzo proste. Jak sama nazwa wskazuje - bot działa działa w oparciu o bibliotekę OverLib znajdującą się w pakiecie Joomla!.
Data dodania:    01 07 2006
Rozmiar:    4.24Kb
Pobra˝:    515
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot PeopleBook 1.0 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krˇtki opis:    Bot PeopleBook 1.0 pl. Umożliwia on przeszukiwanie danych w komponencie Peoplebook. Nie pzeszukuje dodatkowych pól. Wersja Pl. Zapraszam do pobierania.Jokris
Data dodania:    15 09 2006
Rozmiar:    1.70Kb
Pobra˝:    130
Ocena:    stars/0.gifG│osˇw:0 
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Nastŕpna>Strony zaprzyja╝nione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO


Joomla! jest wolnym oprogramowaniem udostŕpnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile