Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest wtorek, 22 marca 2023 r. 80 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Najczęściej pobierają...
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
22 Marca 2023
Środa
Imieniny obchodzą:
Bazylissa, Bogusław,
Godzisław,
Katarzyna,
Kazimierz, Paweł
Do końca roku zostało 285 dni.
Cytaty
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2023 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2023 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dział plików - strona główna 
05 - Dodatki (Josbots/Mambots)
Joomla!
Josbot/Mambots, to elementy, które umożliwiają ingerencję w system bez zmiany jego kodu źródłowego. Pochodzą z innych serwerów, i nie są mojego autorstwa, ale większość z nich jest mojej polonizacji, lub zawiera moje modyfikacje.
Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobrań | Data dodania
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos 1.0.1pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AllVideos 1.0.1pl. Ten bot lub mambot ( obie definicje są poprawne ) daje nam możliwość osadzadzania w treści artykułu w trybie bezpośrednim przekazu strumieniowego (potokowego) video z wybranej, i zadawalającej nas strony nadającej w wymienionym wyżej formacie obraz video. Obsługuje aż 17-stu dostawców video. Możemy na przykład korzystać z serwera YouTube i odtwarzać nasze ulubione klipy video, bez zbędnego obciążenia serwera, i co najważniejsze, wszystko bezpłatnie, bez specjalnych, drogich programów komputerowych! Tak więc możesz skorzystać z prostego bota/plugina AllVideos i wykorzystać dla siebie wszystkie jego walory!
Data dodania:    19 09 2006
Rozmiar:    18.41Kb
Pobrań:    1320
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos Plugin 2.4-pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot AllVideos (opracowany przez JoomlaWorks.gr) umożliwia umieszczanie w pozycjach treści na witrynie materiałów multimedialnych, własnych filmów lub nagrań dźwiękowych, znajdujących się na serwerze.. Oznacza też, że wciąż możesz korzystać przykładowo z YouTube, aby przesłać tam swoje filmy, a następnie umieścić na swojej witrynie bez obciążania swojego serwera albo ponoszenia wysokich kosztów oprogramowania do konwersji filmów. Ale! Teraz możesz wykorzystać w swoich w materiałach dowolny typ filmów lub nagrań dźwiękowych (tak, dobrze przeczytałeś), stosując proste znaczniki do wczytania materiałów z serwera. Audycje dźwiękowe (podkasty) również!)
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    57.03Kb
Pobrań:    2643
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AtipsJP PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AtipsJP to bot który zamienia "krótki tekst" w odnośnik w treści artykułu do innego artykułu. Może to być dowolny artykuł, czyli również statyczny. Odnośnik może prowadzić także do tego samego artykułu, w którym wstawiony zoztał znacznik AtipsJP. Po najechaniu myszką na ten "krótki tekst", pojawia się dymek z zawartością wybranego artykułu, tworzony przez bota przy pomocy technologii ajax. Moje drobne zmiany: Jako że bot jest w technologii Ajax, więc nie akceptował polskich znaków. Dodałem do bota odpowiednią funkcję, która pozwala na poprawne wyświetlanie polskich znaków zarówno w witrynie z kodowaniem ISO-8859-2 jak i UTF-8.
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    9.24Kb
Pobrań:    349
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif autoGoogleBot 0.3pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    autoGoogleBot 0.3 pl. Bardzo prosty bot tworzący odnośnik w artykule, którego zawartość będzie wyrażeniem do wyszukiwania w Google. Zasada działania bota: Po opublikowaniu bota, w treści artukułu po wpisaniu n.p: [[joomla]], zostanie automatycznie utworzony odnośnik, który po kliknięciu na niego przez odwiedzającego twoją stronę, odeśle go, poprzez otwarcie nowego okna, bezpośrednio do wyników wyszukiwania w Google, w ustawionym w parametrach bota języku.
Data dodania:    12 08 2006
Rozmiar:    3.45Kb
Pobrań:    292
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot AdSense 2.1 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot AdSense 2.1 pl. Bot pozwalający na wstawianie reklam Google w dowolnej części tekstu.Użycie: wstawienie {mosgoogle} w tekście lub ustawienie AutoAds na "WŁĄCZONE" wyświetli reklamy Google według podanych parametrów. * Możesz użyć również parametrów {mosgoogle left}, {mosgoogle right}, {mosgoogle none} i {mosgoogle center} jesli chcesz pozycjonować reklamy inaczej niż ustawiono w parametrach. Możesz wybrać wyświetlanie Ads lub AdLinks, ukryć puste reklamy lub zamienić je na alternatywne, czy też dodać kolory.
Data dodania:    12 08 2006
Rozmiar:    12.43Kb
Pobrań:    944
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot JoGadgets 0.44 alpha PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    JoGadgets 0.44 alpha PL. Nowa wersja bota, oczywiście zmodyfikowana ponownie przeze mnie. Tak zmodyfikowanego bota nie znajdziesz na żadnej innej stronie!!. Wiele nowych opcji. Doszedł Flash-Image-Rotator. Dodano możliwość nadania indywidualnej nazwy dla każdego obrazka w Galerii JoGadgets. Cukierek dla Joomla - Taką nazwę dał swojej produkcji w opisie skryptu autor bota JoGadgets - Artur Heinze. Jak piszą tam... i tam...jest to bot do Joomla! i Mambo o ciekawych możliwościach. Zmodyfikowałem bota, podobnie jak poprzednie w ten sposób, iż obecnie nie trzeba już kopiować folderu "_jgw_" do katalogu root (głównego) z Joomla. Instalacja jest całkowicie zautomatyzowana, czyli instalujemy bota z zipa, tak jak każdego innego bota, czy dowolnego ze składników naszego CMS-a.. Nic nie trzeba rozpakowywać. Wszystko jest w jednym pliku. Pozmieniałem odpowiednio odnośniki w skryptach do zmiennych, nie tylko globalnych, ale i do plików. Na serwerach które mają problemy z "cache", a dokładniej z wykrywaniem przez niektóre komponenty tego folderu, a są takie, uwierzcie mi, nie powinno być problemów z tym folderem. (nie mylić ze zmienną globalną "tmp", bo są to dwie różne rzeczy). Oczywiście nowego bota też testowałem. Zastosowałem w nim wszystkie moje dotychczasowe poprawki.Dodatkowo, jeżeli ktoś woli oryginalne, angielskie grafiki, też są one kopiowane na serwer z instalatorem, i żeby ich użyć, należy w odpowiednich plikach CSS oraz w jednym z plików z JavaScript zmienić ścieżkę z ".../images/..", na ".../org_images/..", i już mamy oryginalki. Dodałem do fontów 5 fajnych czcionek. Dodatkowo dopisałem do skryptu obsługę plków MID, i MIDI. I wiele innych rzeczy...
Data dodania:    14 03 2007
Rozmiar:    537.55Kb
Pobrań:    7661
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot MosModule 1.05 Pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot MosModule 1.05pl wyświetla w treści dowolny moduł, artykuł, kod, bądź też zewnętrzny plik php. Po instalacji należy go opublikować. Folder, w którym będziemy zamieszczać zewnętrzne pliki php możemy zdefiniować w konfiguracji bota.
Data dodania:    29 07 2006
Rozmiar:    11.28Kb
Pobrań:    831
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot MosSmilies 2.13pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot mossmilies 2.13.pl. Bot zastępuje symbole emotikonów wpisywane z klawiatury w treść artykułu, poprzez ich odpowiedniki w postaci obrazków. Na przykład: wpisanie symbolu emotikona :) w treść artykułu, zostanie zastąpione przez odpowiadający symbolowi obrazek emotikona.
Data dodania:    06 08 2006
Rozmiar:    24.54Kb
Pobrań:    492
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot Overlib pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Dodatek Overlib pozwala wstawiać objaśnienia do tekstu artykułów na stronach serwisu. Objaśnienia pokazują się w wyskakujących okienkach po najechaniu myszą nad opisany jego znacznikiem fragment tekstu. Posługiwanie się znacznikiem overlib jest bardzo proste. Jak sama nazwa wskazuje - bot działa działa w oparciu o bibliotekę OverLib znajdującą się w pakiecie Joomla!.
Data dodania:    01 07 2006
Rozmiar:    4.24Kb
Pobrań:    515
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot PeopleBook 1.0 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot PeopleBook 1.0 pl. Umożliwia on przeszukiwanie danych w komponencie Peoplebook. Nie pzeszukuje dodatkowych pól. Wersja Pl. Zapraszam do pobierania.Jokris
Data dodania:    15 09 2006
Rozmiar:    1.70Kb
Pobrań:    130
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFOJOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFOJoomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile