Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest czwartek, 29 lutego 2024 r. 60 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Najczęściej pobierają...
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
29 Lutego 2024
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Dobronieg, Roman
Do końca roku zostało 307 dni.
Cytaty
Zawsze i wszędzie, są sprawy, rzeczy, zjawiska czy istoty, które trzeba rozumieć - i takie, w które wystarczy wierzyć.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2024 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2024 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dział plików - strona główna 
05 - Dodatki (Josbots/Mambots)
Joomla!
Josbot/Mambots, to elementy, które umożliwiają ingerencję w system bez zmiany jego kodu źródłowego. Pochodzą z innych serwerów, i nie są mojego autorstwa, ale większość z nich jest mojej polonizacji, lub zawiera moje modyfikacje.
Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobrań | Data dodania
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos 1.0.1pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AllVideos 1.0.1pl. Ten bot lub mambot ( obie definicje są poprawne ) daje nam możliwość osadzadzania w treści artykułu w trybie bezpośrednim przekazu strumieniowego (potokowego) video z wybranej, i zadawalającej nas strony nadającej w wymienionym wyżej formacie obraz video. Obsługuje aż 17-stu dostawców video. Możemy na przykład korzystać z serwera YouTube i odtwarzać nasze ulubione klipy video, bez zbędnego obciążenia serwera, i co najważniejsze, wszystko bezpłatnie, bez specjalnych, drogich programów komputerowych! Tak więc możesz skorzystać z prostego bota/plugina AllVideos i wykorzystać dla siebie wszystkie jego walory!
Data dodania:    19 09 2006
Rozmiar:    18.41Kb
Pobrań:    1320
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos Plugin 2.4-pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot AllVideos (opracowany przez JoomlaWorks.gr) umożliwia umieszczanie w pozycjach treści na witrynie materiałów multimedialnych, własnych filmów lub nagrań dźwiękowych, znajdujących się na serwerze.. Oznacza też, że wciąż możesz korzystać przykładowo z YouTube, aby przesłać tam swoje filmy, a następnie umieścić na swojej witrynie bez obciążania swojego serwera albo ponoszenia wysokich kosztów oprogramowania do konwersji filmów. Ale! Teraz możesz wykorzystać w swoich w materiałach dowolny typ filmów lub nagrań dźwiękowych (tak, dobrze przeczytałeś), stosując proste znaczniki do wczytania materiałów z serwera. Audycje dźwiękowe (podkasty) również!)
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    57.03Kb
Pobrań:    2643
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AtipsJP PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AtipsJP to bot który zamienia "krótki tekst" w odnośnik w treści artykułu do innego artykułu. Może to być dowolny artykuł, czyli również statyczny. Odnośnik może prowadzić także do tego samego artykułu, w którym wstawiony zoztał znacznik AtipsJP. Po najechaniu myszką na ten "krótki tekst", pojawia się dymek z zawartością wybranego artykułu, tworzony przez bota przy pomocy technologii ajax. Moje drobne zmiany: Jako że bot jest w technologii Ajax, więc nie akceptował polskich znaków. Dodałem do bota odpowiednią funkcję, która pozwala na poprawne wyświetlanie polskich znaków zarówno w witrynie z kodowaniem ISO-8859-2 jak i UTF-8.
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    9.24Kb
Pobrań:    349
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif autoGoogleBot 0.3pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    autoGoogleBot 0.3 pl. Bardzo prosty bot tworzący odnośnik w artykule, którego zawartość będzie wyrażeniem do wyszukiwania w Google. Zasada działania bota: Po opublikowaniu bota, w treści artukułu po wpisaniu n.p: [[joomla]], zostanie automatycznie utworzony odnośnik, który po kliknięciu na niego przez odwiedzającego twoją stronę, odeśle go, poprzez otwarcie nowego okna, bezpośrednio do wyników wyszukiwania w Google, w ustawionym w parametrach bota języku.
Data dodania:    12 08 2006
Rozmiar:    3.45Kb
Pobrań:    292
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot AdSense 2.1 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot AdSense 2.1 pl. Bot pozwalający na wstawianie reklam Google w dowolnej części tekstu.Użycie: wstawienie {mosgoogle} w tekście lub ustawienie AutoAds na "WŁĄCZONE" wyświetli reklamy Google według podanych parametrów. * Możesz użyć również parametrów {mosgoogle left}, {mosgoogle right}, {mosgoogle none} i {mosgoogle center} jesli chcesz pozycjonować reklamy inaczej niż ustawiono w parametrach. Możesz wybrać wyświetlanie Ads lub AdLinks, ukryć puste reklamy lub zamienić je na alternatywne, czy też dodać kolory.
Data dodania:    12 08 2006
Rozmiar:    12.43Kb
Pobrań:    944
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot JoGadgets 0.44 alpha PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    JoGadgets 0.44 alpha PL. Nowa wersja bota, oczywiście zmodyfikowana ponownie przeze mnie. Tak zmodyfikowanego bota nie znajdziesz na żadnej innej stronie!!. Wiele nowych opcji. Doszedł Flash-Image-Rotator. Dodano możliwość nadania indywidualnej nazwy dla każdego obrazka w Galerii JoGadgets. Cukierek dla Joomla - Taką nazwę dał swojej produkcji w opisie skryptu autor bota JoGadgets - Artur Heinze. Jak piszą tam... i tam...jest to bot do Joomla! i Mambo o ciekawych możliwościach. Zmodyfikowałem bota, podobnie jak poprzednie w ten sposób, iż obecnie nie trzeba już kopiować folderu "_jgw_" do katalogu root (głównego) z Joomla. Instalacja jest całkowicie zautomatyzowana, czyli instalujemy bota z zipa, tak jak każdego innego bota, czy dowolnego ze składników naszego CMS-a.. Nic nie trzeba rozpakowywać. Wszystko jest w jednym pliku. Pozmieniałem odpowiednio odnośniki w skryptach do zmiennych, nie tylko globalnych, ale i do plików. Na serwerach które mają problemy z "cache", a dokładniej z wykrywaniem przez niektóre komponenty tego folderu, a są takie, uwierzcie mi, nie powinno być problemów z tym folderem. (nie mylić ze zmienną globalną "tmp", bo są to dwie różne rzeczy). Oczywiście nowego bota też testowałem. Zastosowałem w nim wszystkie moje dotychczasowe poprawki.Dodatkowo, jeżeli ktoś woli oryginalne, angielskie grafiki, też są one kopiowane na serwer z instalatorem, i żeby ich użyć, należy w odpowiednich plikach CSS oraz w jednym z plików z JavaScript zmienić ścieżkę z ".../images/..", na ".../org_images/..", i już mamy oryginalki. Dodałem do fontów 5 fajnych czcionek. Dodatkowo dopisałem do skryptu obsługę plków MID, i MIDI. I wiele innych rzeczy...
Data dodania:    14 03 2007
Rozmiar:    537.55Kb
Pobrań:    7661
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot MosModule 1.05 Pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot MosModule 1.05pl wyświetla w treści dowolny moduł, artykuł, kod, bądź też zewnętrzny plik php. Po instalacji należy go opublikować. Folder, w którym będziemy zamieszczać zewnętrzne pliki php możemy zdefiniować w konfiguracji bota.
Data dodania:    29 07 2006
Rozmiar:    11.28Kb
Pobrań:    831
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot MosSmilies 2.13pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot mossmilies 2.13.pl. Bot zastępuje symbole emotikonów wpisywane z klawiatury w treść artykułu, poprzez ich odpowiedniki w postaci obrazków. Na przykład: wpisanie symbolu emotikona :) w treść artykułu, zostanie zastąpione przez odpowiadający symbolowi obrazek emotikona.
Data dodania:    06 08 2006
Rozmiar:    24.54Kb
Pobrań:    492
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot Overlib pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Dodatek Overlib pozwala wstawiać objaśnienia do tekstu artykułów na stronach serwisu. Objaśnienia pokazują się w wyskakujących okienkach po najechaniu myszą nad opisany jego znacznikiem fragment tekstu. Posługiwanie się znacznikiem overlib jest bardzo proste. Jak sama nazwa wskazuje - bot działa działa w oparciu o bibliotekę OverLib znajdującą się w pakiecie Joomla!.
Data dodania:    01 07 2006
Rozmiar:    4.24Kb
Pobrań:    515
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot PeopleBook 1.0 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot PeopleBook 1.0 pl. Umożliwia on przeszukiwanie danych w komponencie Peoplebook. Nie pzeszukuje dodatkowych pól. Wersja Pl. Zapraszam do pobierania.Jokris
Data dodania:    15 09 2006
Rozmiar:    1.70Kb
Pobrań:    130
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFOJOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFOJoomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile