Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest czwartek, 29 lipca 2021 r. 210 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Najczęściej pobierają...
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
29 Lipca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Beatrycze, Beatrice,
Beatryks,
Cierpisław, Faustyn,
Konstantyn, Lucylla,
Maria, Marta, Olaf,
Serafina, Urban
Do końca roku zostało 156 dni.
Cytaty
Prawdziwą wadą jest mieć wady i nie starać się ich poprawiać.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dział plików - strona główna 
05 - Dodatki (Josbots/Mambots)
Joomla!
Josbot/Mambots, to elementy, które umożliwiają ingerencję w system bez zmiany jego kodu źródłowego. Pochodzą z innych serwerów, i nie są mojego autorstwa, ale większość z nich jest mojej polonizacji, lub zawiera moje modyfikacje.
Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobrań | Data dodania
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>
 
file_icons/archive_zip.gif Bot JoGadgets 0.44 alpha PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    JoGadgets 0.44 alpha PL. Nowa wersja bota, oczywiście zmodyfikowana ponownie przeze mnie. Tak zmodyfikowanego bota nie znajdziesz na żadnej innej stronie!!. Wiele nowych opcji. Doszedł Flash-Image-Rotator. Dodano możliwość nadania indywidualnej nazwy dla każdego obrazka w Galerii JoGadgets. Cukierek dla Joomla - Taką nazwę dał swojej produkcji w opisie skryptu autor bota JoGadgets - Artur Heinze. Jak piszą tam... i tam...jest to bot do Joomla! i Mambo o ciekawych możliwościach. Zmodyfikowałem bota, podobnie jak poprzednie w ten sposób, iż obecnie nie trzeba już kopiować folderu "_jgw_" do katalogu root (głównego) z Joomla. Instalacja jest całkowicie zautomatyzowana, czyli instalujemy bota z zipa, tak jak każdego innego bota, czy dowolnego ze składników naszego CMS-a.. Nic nie trzeba rozpakowywać. Wszystko jest w jednym pliku. Pozmieniałem odpowiednio odnośniki w skryptach do zmiennych, nie tylko globalnych, ale i do plików. Na serwerach które mają problemy z "cache", a dokładniej z wykrywaniem przez niektóre komponenty tego folderu, a są takie, uwierzcie mi, nie powinno być problemów z tym folderem. (nie mylić ze zmienną globalną "tmp", bo są to dwie różne rzeczy). Oczywiście nowego bota też testowałem. Zastosowałem w nim wszystkie moje dotychczasowe poprawki.Dodatkowo, jeżeli ktoś woli oryginalne, angielskie grafiki, też są one kopiowane na serwer z instalatorem, i żeby ich użyć, należy w odpowiednich plikach CSS oraz w jednym z plików z JavaScript zmienić ścieżkę z ".../images/..", na ".../org_images/..", i już mamy oryginalki. Dodałem do fontów 5 fajnych czcionek. Dodatkowo dopisałem do skryptu obsługę plków MID, i MIDI. I wiele innych rzeczy...
Data dodania:    14 03 2007
Rozmiar:    537.55Kb
Pobrań:    7661
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos Plugin 2.4-pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot AllVideos (opracowany przez JoomlaWorks.gr) umożliwia umieszczanie w pozycjach treści na witrynie materiałów multimedialnych, własnych filmów lub nagrań dźwiękowych, znajdujących się na serwerze.. Oznacza też, że wciąż możesz korzystać przykładowo z YouTube, aby przesłać tam swoje filmy, a następnie umieścić na swojej witrynie bez obciążania swojego serwera albo ponoszenia wysokich kosztów oprogramowania do konwersji filmów. Ale! Teraz możesz wykorzystać w swoich w materiałach dowolny typ filmów lub nagrań dźwiękowych (tak, dobrze przeczytałeś), stosując proste znaczniki do wczytania materiałów z serwera. Audycje dźwiękowe (podkasty) również!)
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    57.03Kb
Pobrań:    2643
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif mgVideoBot 0.1.6 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    mgVideoBot v 0.1.6 - Wersja z dnia 2006-12-28. UWAGA!. Jest to ostatnia wersja bota z serii 0.1.x. Następcą jest udoskonalona, nowa wersja o nazwie Bot mgMediabot2. Dostępna również na mojej witrynie. opis bota: Dodatek(mambot), pozwalajacy wyświetlać różną zawartość multimedialną w artykule. Zmiany w stosunku do poprzednich wersji:* Poprawka dla Realplayera dla opcji autopowtarzania plków audio, autor poprawki vitol z Forum.joomla.org * Nowość - obsługa formatów Realmedia, pliki rm i rv są traktowane jako RealVideo, pliki ra ram są traktowane jako RealAudio. * Dodano protokół FTP do listy obsługiwanych protokołów * Dodano format pliku asx dla Windows Mediaplayera * Poprawiono błąd w sposobie dostępu do katalogów bazowych Joomla, podziękowania dla Aravot (problem ten zgłaszano mi na pocztę, i wersja 0.1.6 rozwiązuje go pozytywnie). Polska adaptacja - Autor witryny (Krzysiek Stachyra) JOKRIS.
Data dodania:    19 04 2007
Rozmiar:    20.97Kb
Pobrań:    1718
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos 1.0.1pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AllVideos 1.0.1pl. Ten bot lub mambot ( obie definicje są poprawne ) daje nam możliwość osadzadzania w treści artykułu w trybie bezpośrednim przekazu strumieniowego (potokowego) video z wybranej, i zadawalającej nas strony nadającej w wymienionym wyżej formacie obraz video. Obsługuje aż 17-stu dostawców video. Możemy na przykład korzystać z serwera YouTube i odtwarzać nasze ulubione klipy video, bez zbędnego obciążenia serwera, i co najważniejsze, wszystko bezpłatnie, bez specjalnych, drogich programów komputerowych! Tak więc możesz skorzystać z prostego bota/plugina AllVideos i wykorzystać dla siebie wszystkie jego walory!
Data dodania:    19 09 2006
Rozmiar:    18.41Kb
Pobrań:    1320
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif ModuleBot 1.0 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    ModuleBot jest mambotem, lub joomlabotem, którego zadaniem jest osadzanie modułów w treści artykułów. Instrukcja użycia znajduje się w panelu edycyjnym bota. Trochę zmodyfikowałem instalkę, ale myślę, że autor się nie pogniewa. Zapraszm do pobierania, bo uważam, że jest to bardzo przydatny dodatek do Mambo/Joomla.
Data dodania:    26 06 2006
Rozmiar:    1.59Kb
Pobrań:    1214
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif dynamicImage1.1.2c.pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot dynamicImage 1.1.2c pl. Data wudania projektu na SourceForge 09.08.2006. Zmiany w stosunku do wersji 1.1.2.b: Usunięto błąd z wyswietlaniem tekstu opisowego (Caption - nagłówek tekstu). Bot jest uzupełnieniem standartowego bota "mosimage", dodającym rozmaite efekty do sposobu wyświetlania obrazków, jak na przykład wyskakujące okna, wsparte o javascript, oraz javascript z dhtml. Możemy też dowolnie manipulować pozycją obrazka w tak zwanym bloku (kontenerze), oraz zmieniać rozmiary obrazków do wyświetlania. Bot posiada własny arkusz styli, umieszczony w pliku XML, który możemy dowolnie modyfikować, lub też możemy pozostać przy domyśnym pliku CSS z naszej templatki.
Data dodania:    27 09 2006
Rozmiar:    8.88Kb
Pobrań:    1209
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif mgMediaBot2 PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    mgMediaBot2 wyświetla różne pliki multimedialne w treści. Jest to całkiem odmienna wersja bota w stosunku do mgMediaBot z serii 0.0.1 do 1.6.x!. Boty są niekompatybilne i z tego też powodu możemy mieć zainstalowane obie wersje dodatku. Nie kolidują ze sobą absolutnie. mgMediaBot2 jest w porównaniu do wersji poprzednich rozwiązaniem prawie rewolucyjnym ( nieładne słowo ). Dodany nowy Flash Player. Obsługa wielu plików multimedialnych. Obsługa wideo w mowym oknie (popup) na dwa sposoby: z wykorzystamiem bibliotek Lightboxa oraz z wykorzystaniem javascript. Możemy tworzyć galerię zdjęć. Dodatkowo doszła obsługa strumieniowego wideo, jak YoTube i wiele innych. Autor praktycznie co parę dni dodaje kilka funkcji do mgMediaBot2, więc ilość obsługiwanych formatów znacznie się zwiększy. Nowością jeż też to, że bot korzysta ze specjalnie przygotowanych szablonów, róznych dla róznego rodzaju, formatu plików. Dokładny opis, dość szczegółowy oraz przykłady użycia znajdziecie w dokumentacji bota.
Data dodania:    19 04 2007
Rozmiar:    71.46Kb
Pobrań:    1178
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot AdSense 2.1 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot AdSense 2.1 pl. Bot pozwalający na wstawianie reklam Google w dowolnej części tekstu.Użycie: wstawienie {mosgoogle} w tekście lub ustawienie AutoAds na "WŁĄCZONE" wyświetli reklamy Google według podanych parametrów. * Możesz użyć również parametrów {mosgoogle left}, {mosgoogle right}, {mosgoogle none} i {mosgoogle center} jesli chcesz pozycjonować reklamy inaczej niż ustawiono w parametrach. Możesz wybrać wyświetlanie Ads lub AdLinks, ukryć puste reklamy lub zamienić je na alternatywne, czy też dodać kolory.
Data dodania:    12 08 2006
Rozmiar:    12.43Kb
Pobrań:    944
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif jDownload 1.1 Mambot-Plugin
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    jDownload 1.0 Mambot-Plugin. Prosty Mambot który pozwala nam dodawać do treści artykułu odnośniki do pobrania dowolnego pliku z naszego serwera, z ustalonej w dodatku ścieżki, czuli "/images/stories/mosdl/".
Data dodania:    17 08 2006
Rozmiar:    2.88Kb
Pobrań:    918
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Correct PNG 1.1+pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Correct PNG 1.1+. Wtyczka naprawiająca błędną obsługę plików .png przez IE 5.5+. Rozwiązuje problemy z przewijaniem i przezroczystością. Kompatybilna z Joomla 1.x/1.5 oraz IE 7!. Trochę spowalnia wczytywanie strony pod IE, o ile mamy dużo obrazków PNG w pełnej palecie kolorów. 7 września 2007. Dokonałem zmian w kodzie bota, jako że Walidator W3C XHTML zgłaszał błąd w kodzie skryptu. Obecnie nie pokazuje żadnego błędu, a bot pracuje poprawnie. Spolszczyłem tekst bota.
Data dodania:    07 09 2007
Rozmiar:    53.95Kb
Pobrań:    871
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFOJOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFOJoomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile