Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest czwartek, 29 lipca 2021 r. 210 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Najczęściej pobierają...
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
29 Lipca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Beatrycze, Beatrice,
Beatryks,
Cierpisław, Faustyn,
Konstantyn, Lucylla,
Maria, Marta, Olaf,
Serafina, Urban
Do końca roku zostało 156 dni.
Cytaty
Prawdziwą wadą jest mieć wady i nie starać się ich poprawiać.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dział plików - strona główna 
05 - Dodatki (Josbots/Mambots)
Joomla!
Josbot/Mambots, to elementy, które umożliwiają ingerencję w system bez zmiany jego kodu źródłowego. Pochodzą z innych serwerów, i nie są mojego autorstwa, ale większość z nich jest mojej polonizacji, lub zawiera moje modyfikacje.
Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobrań | Data dodania
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>
 
file_icons/archive_zip.gif Correct PNG 1.1+pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Correct PNG 1.1+. Wtyczka naprawiająca błędną obsługę plików .png przez IE 5.5+. Rozwiązuje problemy z przewijaniem i przezroczystością. Kompatybilna z Joomla 1.x/1.5 oraz IE 7!. Trochę spowalnia wczytywanie strony pod IE, o ile mamy dużo obrazków PNG w pełnej palecie kolorów. 7 września 2007. Dokonałem zmian w kodzie bota, jako że Walidator W3C XHTML zgłaszał błąd w kodzie skryptu. Obecnie nie pokazuje żadnego błędu, a bot pracuje poprawnie. Spolszczyłem tekst bota.
Data dodania:    07 09 2007
Rozmiar:    53.95Kb
Pobrań:    871
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif MOS File 1.0pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    MOS File 1.0pl. Dodatek za pomocą którego możemy dodać znaczniki z plikami do pobrania do naszej treści w artykule. Nie zapomnijcie wpisać ścieżkę do katalogu z plikami w konfiguracji bota. Ścieżka może znajdować się w dowolnym katalogu Joomla, ale musi być zakończona slashem ( ukośnikiem "/" ), np: "images/downloads/".
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    2.34Kb
Pobrań:    311
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AllVideos Plugin 2.4-pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot AllVideos (opracowany przez JoomlaWorks.gr) umożliwia umieszczanie w pozycjach treści na witrynie materiałów multimedialnych, własnych filmów lub nagrań dźwiękowych, znajdujących się na serwerze.. Oznacza też, że wciąż możesz korzystać przykładowo z YouTube, aby przesłać tam swoje filmy, a następnie umieścić na swojej witrynie bez obciążania swojego serwera albo ponoszenia wysokich kosztów oprogramowania do konwersji filmów. Ale! Teraz możesz wykorzystać w swoich w materiałach dowolny typ filmów lub nagrań dźwiękowych (tak, dobrze przeczytałeś), stosując proste znaczniki do wczytania materiałów z serwera. Audycje dźwiękowe (podkasty) również!)
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    57.03Kb
Pobrań:    2643
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif AtipsJP PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AtipsJP to bot który zamienia "krótki tekst" w odnośnik w treści artykułu do innego artykułu. Może to być dowolny artykuł, czyli również statyczny. Odnośnik może prowadzić także do tego samego artykułu, w którym wstawiony zoztał znacznik AtipsJP. Po najechaniu myszką na ten "krótki tekst", pojawia się dymek z zawartością wybranego artykułu, tworzony przez bota przy pomocy technologii ajax. Moje drobne zmiany: Jako że bot jest w technologii Ajax, więc nie akceptował polskich znaków. Dodałem do bota odpowiednią funkcję, która pozwala na poprawne wyświetlanie polskich znaków zarówno w witrynie z kodowaniem ISO-8859-2 jak i UTF-8.
Data dodania:    22 07 2007
Rozmiar:    9.24Kb
Pobrań:    349
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif JoGadgets Image Editor Buttons Pack 0.44a
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    VisualClinic JoGadgets Image Editor Buttons Pack to dodatek autorstwa Bernarda Gilly. Jest to zestaw przycisków do edytora Joomla/Mambo dostosowany do JoGadgets 0.44 alpha PL. Uwaga!: Nie zapomnij o aktywacji bota (Administration->Mambots->Site Mambots) i zmianie kolejności na liście tak, aby był za MOS pagebreak! Opis bota: Dodatek umożliwia wstawianie funkcji JoGadgets przy użyciu przycisków w edytorze. Autor modyfikacji Daniel Golub 'danieladrianka' dodał kilka przycisków oraz zmodyfikował komendy dla bota JoGadgets. Wymienił także pliki graficzne. Dodatek jest bardzo przydatny, i tylko chwała autorowi poprawionej wersji za podjęcie się dostosowania dodatku do JoGadgets w wersji 0.44alpha. Zapraszam do pobierania i życzę miłej zabawy z JoGadgets, która dzięki w/w osobom jest teraz dużo łatwiejsza.
Data dodania:    28 05 2007
Rozmiar:    21.10Kb
Pobrań:    853
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif mgMediaBot2 PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    mgMediaBot2 wyświetla różne pliki multimedialne w treści. Jest to całkiem odmienna wersja bota w stosunku do mgMediaBot z serii 0.0.1 do 1.6.x!. Boty są niekompatybilne i z tego też powodu możemy mieć zainstalowane obie wersje dodatku. Nie kolidują ze sobą absolutnie. mgMediaBot2 jest w porównaniu do wersji poprzednich rozwiązaniem prawie rewolucyjnym ( nieładne słowo ). Dodany nowy Flash Player. Obsługa wielu plików multimedialnych. Obsługa wideo w mowym oknie (popup) na dwa sposoby: z wykorzystamiem bibliotek Lightboxa oraz z wykorzystaniem javascript. Możemy tworzyć galerię zdjęć. Dodatkowo doszła obsługa strumieniowego wideo, jak YoTube i wiele innych. Autor praktycznie co parę dni dodaje kilka funkcji do mgMediaBot2, więc ilość obsługiwanych formatów znacznie się zwiększy. Nowością jeż też to, że bot korzysta ze specjalnie przygotowanych szablonów, róznych dla róznego rodzaju, formatu plików. Dokładny opis, dość szczegółowy oraz przykłady użycia znajdziecie w dokumentacji bota.
Data dodania:    19 04 2007
Rozmiar:    71.46Kb
Pobrań:    1178
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif mgVideoBot 0.1.6 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    mgVideoBot v 0.1.6 - Wersja z dnia 2006-12-28. UWAGA!. Jest to ostatnia wersja bota z serii 0.1.x. Następcą jest udoskonalona, nowa wersja o nazwie Bot mgMediabot2. Dostępna również na mojej witrynie. opis bota: Dodatek(mambot), pozwalajacy wyświetlać różną zawartość multimedialną w artykule. Zmiany w stosunku do poprzednich wersji:* Poprawka dla Realplayera dla opcji autopowtarzania plków audio, autor poprawki vitol z Forum.joomla.org * Nowość - obsługa formatów Realmedia, pliki rm i rv są traktowane jako RealVideo, pliki ra ram są traktowane jako RealAudio. * Dodano protokół FTP do listy obsługiwanych protokołów * Dodano format pliku asx dla Windows Mediaplayera * Poprawiono błąd w sposobie dostępu do katalogów bazowych Joomla, podziękowania dla Aravot (problem ten zgłaszano mi na pocztę, i wersja 0.1.6 rozwiązuje go pozytywnie). Polska adaptacja - Autor witryny (Krzysiek Stachyra) JOKRIS.
Data dodania:    19 04 2007
Rozmiar:    20.97Kb
Pobrań:    1718
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bot JoGadgets 0.44 alpha PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    JoGadgets 0.44 alpha PL. Nowa wersja bota, oczywiście zmodyfikowana ponownie przeze mnie. Tak zmodyfikowanego bota nie znajdziesz na żadnej innej stronie!!. Wiele nowych opcji. Doszedł Flash-Image-Rotator. Dodano możliwość nadania indywidualnej nazwy dla każdego obrazka w Galerii JoGadgets. Cukierek dla Joomla - Taką nazwę dał swojej produkcji w opisie skryptu autor bota JoGadgets - Artur Heinze. Jak piszą tam... i tam...jest to bot do Joomla! i Mambo o ciekawych możliwościach. Zmodyfikowałem bota, podobnie jak poprzednie w ten sposób, iż obecnie nie trzeba już kopiować folderu "_jgw_" do katalogu root (głównego) z Joomla. Instalacja jest całkowicie zautomatyzowana, czyli instalujemy bota z zipa, tak jak każdego innego bota, czy dowolnego ze składników naszego CMS-a.. Nic nie trzeba rozpakowywać. Wszystko jest w jednym pliku. Pozmieniałem odpowiednio odnośniki w skryptach do zmiennych, nie tylko globalnych, ale i do plików. Na serwerach które mają problemy z "cache", a dokładniej z wykrywaniem przez niektóre komponenty tego folderu, a są takie, uwierzcie mi, nie powinno być problemów z tym folderem. (nie mylić ze zmienną globalną "tmp", bo są to dwie różne rzeczy). Oczywiście nowego bota też testowałem. Zastosowałem w nim wszystkie moje dotychczasowe poprawki.Dodatkowo, jeżeli ktoś woli oryginalne, angielskie grafiki, też są one kopiowane na serwer z instalatorem, i żeby ich użyć, należy w odpowiednich plikach CSS oraz w jednym z plików z JavaScript zmienić ścieżkę z ".../images/..", na ".../org_images/..", i już mamy oryginalki. Dodałem do fontów 5 fajnych czcionek. Dodatkowo dopisałem do skryptu obsługę plków MID, i MIDI. I wiele innych rzeczy...
Data dodania:    14 03 2007
Rozmiar:    537.55Kb
Pobrań:    7661
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif mgVideoBot 0.0.9 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    mgVideoBot v 0.0.9 - Dodatek(mambot), pozwalajacy wyświetlać różną zawartość multimedialną w artykule. Wznowiłem publikacje tego pliku, ze względu ma to. iż nie używa on do odtwarzania plików multimedialnych skryptów Java. Jeżeli ktoś ma problemy z nowszymi wersjami, to zawsze może wykorzystać tę wersje bota. Jest to wersja stabilna, i nie ma konfliktu z innymi składnikami Joomla i Mambo. Jest kompatybilna z oba systemami.
Data dodania:    20 11 2006
Rozmiar:    18.97Kb
Pobrań:    483
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif IPFilter Mambot 1.0pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    IPFilter Mambot 1.0pl. Bot ma za zadnie fitrację adresów IP odwiedzających nas gości. W tabeli przedstawiam strukturę pliku "ipfilter.dat", który należy edytować ręcznie poprzez FTP-a. Plik ten znajdziemy w folderze "system", w katalogu ze ścieżką "../mambots/system/". Tekst jest po polsku tylko w celu opisu działania bota. Nie należy zmieniać opisów oryginalnego pliku "ipfilter.dat", chyba że ktoś posiada doświadczenie w tego rodzaju plikach. Struktura jest podobna do pliku ".htaccess", ale nie TAKA SAMA!. Wprowadzone przykłady adresów IP są adresami wziętymi z pliku "htaccess_nospam", który można pobrać z mojej witryny.
Data dodania:    20 11 2006
Rozmiar:    4.37Kb
Pobrań:    217
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFOJOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFOJoomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile