Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest czwartek, 29 lipca 2021 r. 210 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Najczęściej pobierają...
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
29 Lipca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Beatrycze, Beatrice,
Beatryks,
Cierpisław, Faustyn,
Konstantyn, Lucylla,
Maria, Marta, Olaf,
Serafina, Urban
Do końca roku zostało 156 dni.
Cytaty
Prawdziwą wadą jest mieć wady i nie starać się ich poprawiać.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dział plików - strona główna 
05 - Dodatki (Josbots/Mambots)
Joomla!
Josbot/Mambots, to elementy, które umożliwiają ingerencję w system bez zmiany jego kodu źródłowego. Pochodzą z innych serwerów, i nie są mojego autorstwa, ale większość z nich jest mojej polonizacji, lub zawiera moje modyfikacje.
Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobrań | Data dodania
 
Strona 2 z 3 <Poprzednia 1 2 3 Następna>
 
file_icons/archive_zip.gif Bot RD Add PHP pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot RD Add PHP pl. Dodatek (mambot) umożliwiający włączanie do zawartości (artykułów) kodu PHP - włączony kod jest wykonywany!
Data dodania:    29 07 2006
Rozmiar:    1.63Kb
Pobrań:    632
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Correct PNG 1.1+pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Correct PNG 1.1+. Wtyczka naprawiająca błędną obsługę plików .png przez IE 5.5+. Rozwiązuje problemy z przewijaniem i przezroczystością. Kompatybilna z Joomla 1.x/1.5 oraz IE 7!. Trochę spowalnia wczytywanie strony pod IE, o ile mamy dużo obrazków PNG w pełnej palecie kolorów. 7 września 2007. Dokonałem zmian w kodzie bota, jako że Walidator W3C XHTML zgłaszał błąd w kodzie skryptu. Obecnie nie pokazuje żadnego błędu, a bot pracuje poprawnie. Spolszczyłem tekst bota.
Data dodania:    07 09 2007
Rozmiar:    53.95Kb
Pobrań:    871
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif DewPlayer 1.0.2pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    ContentBot DewPlayer 1.0.2pl. Bot autorstwa MamboFrance, umożliwiający odsłuchanie pliku mp3 z poziomu serwisu, czyli odtwarzarka MP3 do wstawienia w dowolnym miejscu artykułu. Zaletą bota jest to,że daje się fajnie foramatować, czyli jak ustawimy go w jakims miejscu, to tam zostanie, i mamy jeszcze z przodu miejsce na wpisanie autora muzyki i tytułu utworu. Polska wersja, Sowa. Natomiast modyfikacja skryptu do flasha, oraz dodanie opcji, autor witryny, By Jokris.
Data dodania:    30 07 2006
Rozmiar:    5.15Kb
Pobrań:    840
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif dynamicImage1.1.2c.pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bot dynamicImage 1.1.2c pl. Data wudania projektu na SourceForge 09.08.2006. Zmiany w stosunku do wersji 1.1.2.b: Usunięto błąd z wyswietlaniem tekstu opisowego (Caption - nagłówek tekstu). Bot jest uzupełnieniem standartowego bota "mosimage", dodającym rozmaite efekty do sposobu wyświetlania obrazków, jak na przykład wyskakujące okna, wsparte o javascript, oraz javascript z dhtml. Możemy też dowolnie manipulować pozycją obrazka w tak zwanym bloku (kontenerze), oraz zmieniać rozmiary obrazków do wyświetlania. Bot posiada własny arkusz styli, umieszczony w pliku XML, który możemy dowolnie modyfikować, lub też możemy pozostać przy domyśnym pliku CSS z naszej templatki.
Data dodania:    27 09 2006
Rozmiar:    8.88Kb
Pobrań:    1209
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif IPFilter Mambot 1.0pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    IPFilter Mambot 1.0pl. Bot ma za zadnie fitrację adresów IP odwiedzających nas gości. W tabeli przedstawiam strukturę pliku "ipfilter.dat", który należy edytować ręcznie poprzez FTP-a. Plik ten znajdziemy w folderze "system", w katalogu ze ścieżką "../mambots/system/". Tekst jest po polsku tylko w celu opisu działania bota. Nie należy zmieniać opisów oryginalnego pliku "ipfilter.dat", chyba że ktoś posiada doświadczenie w tego rodzaju plikach. Struktura jest podobna do pliku ".htaccess", ale nie TAKA SAMA!. Wprowadzone przykłady adresów IP są adresami wziętymi z pliku "htaccess_nospam", który można pobrać z mojej witryny.
Data dodania:    20 11 2006
Rozmiar:    4.37Kb
Pobrań:    217
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif jDownload 1.1 Mambot-Plugin
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    jDownload 1.0 Mambot-Plugin. Prosty Mambot który pozwala nam dodawać do treści artykułu odnośniki do pobrania dowolnego pliku z naszego serwera, z ustalonej w dodatku ścieżki, czuli "/images/stories/mosdl/".
Data dodania:    17 08 2006
Rozmiar:    2.88Kb
Pobrań:    918
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif JoGadgets Image Editor Buttons Pack 0.44a
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    VisualClinic JoGadgets Image Editor Buttons Pack to dodatek autorstwa Bernarda Gilly. Jest to zestaw przycisków do edytora Joomla/Mambo dostosowany do JoGadgets 0.44 alpha PL. Uwaga!: Nie zapomnij o aktywacji bota (Administration->Mambots->Site Mambots) i zmianie kolejności na liście tak, aby był za MOS pagebreak! Opis bota: Dodatek umożliwia wstawianie funkcji JoGadgets przy użyciu przycisków w edytorze. Autor modyfikacji Daniel Golub 'danieladrianka' dodał kilka przycisków oraz zmodyfikował komendy dla bota JoGadgets. Wymienił także pliki graficzne. Dodatek jest bardzo przydatny, i tylko chwała autorowi poprawionej wersji za podjęcie się dostosowania dodatku do JoGadgets w wersji 0.44alpha. Zapraszam do pobierania i życzę miłej zabawy z JoGadgets, która dzięki w/w osobom jest teraz dużo łatwiejsza.
Data dodania:    28 05 2007
Rozmiar:    21.10Kb
Pobrań:    853
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Link Indication Mambot 1.2pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Link Indication Mambot 1.2.pl. Mambot służy do urozmaicenia linków wstawianych w treść artykułu, lub w treść np. modułu (działa, sprawdziłem). Użycie bota polega na wstawieniu linka (kotwicy) z użyciem klasy CSS , wcześniej zdefiniowanej w plku CSS naszej templatki. np. class="xxx". Ciekawostką jest to, że możemy dla każdej z czterech klas wybrać ikonę, umieszczając jej adres w sekcji Link Indication, dla każdej z klas inną. Bot posiada kilka opcji konfiguracyjnych, dzięki którym możemy sami decydować, jak ma się nazywać odpowiednia klasa, dla konkretnego odsyłacza.
Data dodania:    18 09 2006
Rozmiar:    5.38Kb
Pobrań:    146
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif MaxMp3Bot
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    MaxMp3Bot. Bot autorstwa bardzo zdolnego programisty, Daniela Goluba, umożliwiający odsłuchanie pliku mp3 z poziomu serwisu, czyli odtwarzarka MP3 do wstawienia w dowolnym miejscu artykułu. Wersja maxi - z paskiem przewijania, regulacją głośności i czasem utworu.
Data dodania:    29 07 2006
Rozmiar:    6.52Kb
Pobrań:    536
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif mgMediaBot2 PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    mgMediaBot2 wyświetla różne pliki multimedialne w treści. Jest to całkiem odmienna wersja bota w stosunku do mgMediaBot z serii 0.0.1 do 1.6.x!. Boty są niekompatybilne i z tego też powodu możemy mieć zainstalowane obie wersje dodatku. Nie kolidują ze sobą absolutnie. mgMediaBot2 jest w porównaniu do wersji poprzednich rozwiązaniem prawie rewolucyjnym ( nieładne słowo ). Dodany nowy Flash Player. Obsługa wielu plików multimedialnych. Obsługa wideo w mowym oknie (popup) na dwa sposoby: z wykorzystamiem bibliotek Lightboxa oraz z wykorzystaniem javascript. Możemy tworzyć galerię zdjęć. Dodatkowo doszła obsługa strumieniowego wideo, jak YoTube i wiele innych. Autor praktycznie co parę dni dodaje kilka funkcji do mgMediaBot2, więc ilość obsługiwanych formatów znacznie się zwiększy. Nowością jeż też to, że bot korzysta ze specjalnie przygotowanych szablonów, róznych dla róznego rodzaju, formatu plików. Dokładny opis, dość szczegółowy oraz przykłady użycia znajdziecie w dokumentacji bota.
Data dodania:    19 04 2007
Rozmiar:    71.46Kb
Pobrań:    1178
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
Strona 2 z 3 <Poprzednia 1 2 3 Następna>Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFOJOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFOJoomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile