Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest piątek, 09 grudnia 2022 r. 343 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Joomulus PL
Joomla 1.0.12 PL
Joomla 1.0.12bx+Admin-pl. Pobierz!!.
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Polecam! Joomla 1.0.11
Pobierz Joomla 1.0.10 Pl!.
Najczęściej pobierają...
Mambo 4.5.5 Stable PL
Pobierz Mambo 4.5.5 Stable PL! Polska wersja Mambo 4.5.5 - polski frontend, panel admina po angielsku,
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
9 Grudnia 2022
Piątek
Imieniny obchodzą:
Delfina, Joachim,
Joachima, Leokadia,
Loda, Waleria,
Wielisława, Wiesław
Do końca roku zostało 23 dni.
Cytaty
Najtrudniejsza rzecz na świecie, to umieć należeć do siebie.
Waluty NBP v2.1
Kursy średnie NBP:
Kurs Dolara amerykańskiego z dnia  2022-12-09
 1 USD = 4,4351 PLN
Kurs Euro z dnia  2022-12-09
 1 EUR = 4,6821 PLN
Kurs Franka szwajcarskiego z dnia  2022-12-09
 1 CHF = 4,7474 PLN
Kurs Funta szterlinga z dnia  2022-12-09
 1 GBP = 5,4317 PLN
Kurs Korony Czeskiej z dnia  2022-12-09
 1 CZK = 0,1926 PLN
Kurs Rubla z dnia  2022-12-09
 1 = PLN
2022-12-09
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2022 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2022 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dział plików - strona główna 
04 - Moduły
Joomla!
Moduły do Mambo! i Joomla! pochodzące z innych serwerów, nie będące mojego autorstwa, ale większość z nich jest mojej polonizacji, lub zawierają moje modyfikacje.
Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobrań | Data dodania
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>
 
file_icons/archive_zip.gif AkoBook Last Post 1.0.0pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AkoBook Last Post 1.0.0pl. Moduł przeznaczony dla Joomla/Mambo. Wyświetla najnowsze wpisy dodane do Księgi Gości Akobook w wersji 3.42. Zmodyfikowałem nieco moduł. Dodałem możliwość ustawienia szerokości modułu, oraz pozycji pionowej. Dodatkowo usunąłem drobny błąd z wyświetlaniem, a właściwie nie wyświetlaniem emotikonów w module. Ponadto jeśli ustawimy maksymalną długość pokazywanych wpisów na 20, lub mniej, pojawiają sie wielokropki na końcach wpisów.
Data dodania:    05 08 2006
Rozmiar:    3.04Kb
Pobrań:    590
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Bookmark Us 1.0 PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Bookmark Us 1.0 PL. Moduł pozwalający na dodanie serwisu do Ulubionych.
Data dodania:    25 06 2006
Rozmiar:    5.37Kb
Pobrań:    1619
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Core Design Login Form 1.0.1.pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Core Design Login Form - MOD CD LOGIN. Zastępczy moduł logowania dla Joomla! i Mambo - Core Design Login Form, wersja modułu 1.1.0. Uwaga: Wymagany jest zainstalowany mambot Core Design!. W paczce ZIP znajduje się Moduł oraz Bot. Należy ściągniętego ZIPA wcześniej rozpakować!. Moduł wyświetla formularz pozwalający przyjmować w poczet członków serwisu nowych użytkowników oraz zalogowanie już zarejestrowanych, po wcześniejszym wypełnieniu pól z nazwą użytkownika i hasła. Użytkownik przyjęty w poczet członków przyjmuje także pewne zobowiązanie po poprawnym zalogowaniu się do serwisu. Treść tego zobowiązania/komunikatu możesz wpisać do pola w opcjach modułu. Będziesz pewien, że każdy z w/w rodzajów użytkowników przeczyta treść, jaką chcesz mu przekazać. Może to być akceptacja regulaminu, praw autorskich serwisu i.t.p. Możesz użyć formatowania HTML, ale wówczas pamiętaj, aby całość tekstu wraz ze znacznikami HTML była pisana w jednej linii, aby nie dodawać zbędnych znaczników
Data dodania:    17 02 2008
Rozmiar:    81.75Kb
Pobrań:    801
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Cytaty Pl (Wersja Zmodyfikowana)
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Moduł Cytaty Pl v1.1. Moduł wyświetlający losowo wybrane cytaty. Autor - Tomasz Paprotny. Ostatnio zmodyfikowany 28 sierpnia 2006. Dodałem nastepujące zmiany: Poprawiłem gramatykę tekstów, czyli przecinki, odstępy, a w miejsce zdublowanych cytatów, wstawiłem nowe. Myślę że autor modułu nie pogniewa się za to na mnie. Pozycjonowanie tekstu (Lewo, Środek, Prawo). Otrzymałem maile w tej sprawie, a dodatkowo pewnego dnia lewy moduł templatki "rozjechał" mi się, czego przyczyną było nie przełamanie tekstu przez moduł. Dodałem marginesy lewe i prawe, przez co wizualnie moduł prezentuje się lepiej.Dodatkowa opcja do wpisania szerokości modułu, oraz pozycjonowanie całego modułu (Lewo, Środek, Prawo).
Data dodania:    28 08 2006
Rozmiar:    8.89Kb
Pobrań:    2590
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Fisher Live Score module 2.1b(pl)
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Fisher Live Score 2.1b pl. Moduł wyświetla wyniki rozgrywek piłkarskich z ważniejszych krajów na Świecie. Wyniki aktualizowane są w tygodniowym odstępie czasu. Moduł nie posiada żadnych reklam , mimo iż jego treść wczytywana jest na naszą stronę poprzez ramkę iframe. Polska adaptacja i modyfikacja modułu ( przeróbka 90% kodu plus dodanie opcji ) - Krzysiek Stachyra - Jokris - (C) 2007 WWW.JOKRIS.INFO. Miłej zabawy!. Pamiętajcie, że każda ramka jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa serwisu, dlatego należy zawsze sprawdzać źródło dla ramki. Tutaj akurat źródło leży w Turcji, ale proszę się tym nie przejmować. To nie Turcy atakują nasze strony. Dodatkowo moduł nie korzysta z żadnych zmiennych systemowych oraz stałych, więc jest bezpieczny. Problem z modułem opisałem na Forum
Data dodania:    28 10 2007
Rozmiar:    2.52Kb
Pobrań:    875
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif FlashPartner 1.1pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    FlashPartner 1.1.pl. Wersja z dnia 01.12.2006. Co nowego w wersji 1.1: W stosunku do wersji 1.0 poprawiłem drobne błędy w kodzie skryptu modułu. Dodałem możliwość wyłączania wspomagania w Javie dla problemów z patentem Eloas pod IE ( moduł wchodził w kolizję z innymi dodatkami, które stosowały osadzanie Flasha za pomocą Javy ). Dopisałem do skryptu modułu kod pozwalający na losowe generowanie unikalnego ID oraz nazwy dla każdego obiektu z Logiem parnera osadzonym w technologii Flash. Po sklonowaniu modułu, pojawiały się obiekty o takim samym ID, co jest nie dopuszczalne w przypadku osadzania wielu obiektów korzystających z Pluginów i kontrolek ActiveX na stronie www. Dodałem również możliwość definiowania odstępów poziomych i pionowych zarówno dla obrazków jak i dla Flasha. Opis modułu: Jest to wersja modułu stworzona w oparciu o moduł Partnerzy autorstwa Pedro Gonalvesa. W Module możemy osadzić odsyłacze do naszych stron partnerskich, wraz z Logiem partnera w formacie zwykłego obrazka (wszystkie pliki graficzne akceptowane przez przeglądarki) oraz animacji, lub statycznego pliku w formacie Flash (swf). Dodatkowo Flash wspomagany jest przez odpowiedni skrypt java, w celu poprawy jakości wyświetlania. W parametrze "Ścieżka do Logo[wszystkie pliki]" moduł sam wykrywa, czy wpisana jest ściezka do Obrazka, czy też do Flasha. Standartowo FlashPartner obsługuje 10-sięć stron partnerskich. Zaletą modułu jest to, iż jest on niezależny od żadnego komponentu. Dodatkowo możemy go klonować, co było niemożliwe w module Partnerzy, przez co ilość partnerów jest nieograniczona.
Data dodania:    05 04 2007
Rozmiar:    128.32Kb
Pobrań:    1418
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Gadu-Gadu 2.0pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Gadu-Gadu 2.0.pl. Moduł do wyświetlenia statusu gadu-gadu właściciele witryny, lub dowolnego numeru, ustawionego w parametrach. Wygląd: na stronie głównej mojej witryny, lub wielu innych.
Data dodania:    17 10 2006
Rozmiar:    1.61Kb
Pobrań:    2487
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif GoogleAdSense SiteSearch v1.0 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    GoogleAdSense SiteSearch v1.0 pl. Moduł wyświetla formularz do wyszukiwania w Google, oraz w witrynie, i przeznaczony jest dla klienta Google AdSense, oraz dotyczy wyłącznie produktu ADSENSE DLA WYSZUKIWANIA.W czym może wam pomóc moduł SiteSearch Google: Nie musisz znać podstaw kodu HTML, gdyż kod generowany na twoim końcie w pozycji "AdSense dla wyszukiwania" zawiera skrypty java oraz dane dotyczące wyglądu wyszukiwarki zarówno na twojej stronie, jak i w wynikach wyszukiwania w Google. Wystarczy że pouzupełniasz prawidłowo odpowiednie pola w konfiguracji modułu. Ważne! Należy wcześniej skonfigurować ADSENSE DLA WYSZUKIWANIA, zanim użyje się modułu!.
Data dodania:    05 04 2007
Rozmiar:    8.77Kb
Pobrań:    895
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Iclude 1.0 pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Mod Iclude 1.0 pl. Moduł pozwala na wczytanie dowolnego dokumentu typu htm, html lub php. Możemy wczytać dokument na dwa sposoby. Poprzez wczytanie do ramki (iframe) lub przy wykorzystaniu polecenia PHP include. Polska adaptacja - Autor witryny (Jokris)
Data dodania:    09 07 2007
Rozmiar:    4.14Kb
Pobrań:    1095
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Imieniny 0.2pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Imieniny 0.2pl. Moduł wyświetlający aktualną datę i imieniny. Jest to poprawiona wersja. Dodałem warstwy div, przez co moduł wyświetla tekst w pozycji centralnej. Niektóre templatki ignorowały pozycję w poprzedniej wersji, więc zapraszam do pobierania poprawionej wersji.
Data dodania:    03 05 2007
Rozmiar:    11.07Kb
Pobrań:    9905
Ocena:    stars/2.gifGłosów:1 
 
Strona 1 z 3 1 2 3 Następna>


Najczęściej pobierane Pliki W ReMOSitory
 Pony Gallery ML 2.2.0 PL. Chyba najlepsza galeria z jaką miałem dotychczas do czynienia. Prawie bez błędów. Mnóstwo opcji konfiguracyjnych. Wczytywanie obrazków zarówno poprzez FTP, czy z dysku nie sprawia żadnych problemów. Wiele sposobów prezentacji galerii. Lightbox, DHTML czy w JavaScript. To już nie jest ta sama Pony, to jest rewolucja wśród konkurencyjnych produktów. Wprawdzie tłumaczenia zajęło mi sporo czasu ( ktoś kto ma zainstalowaną wersję oryginalną, pewnie zdaje sobie sprawę z tego, ile tam jest tekstu ), ale galeria działa poprawnie. Jest już nowsza wersja galerii, więc w najbliższym czasie uaktualnię komponent, jako że plik językowy jest już dostosowany do najnowszej wersji. To na razie skrócony opis. Postaram się w artykule opisać szerzej możliwości Pony Gallery ML 2.2.0... Pony Gallery ML 2.2.0 PL  - data dodania pliku -  [czwartek, 14 czerwca 2007] 
[12744] 
 Imieniny 0.2pl. Moduł wyświetlający aktualną datę i imieniny. Jest to poprawiona wersja. Dodałem warstwy div, przez co moduł wyświetla tekst w pozycji centralnej. Niektóre templatki ignorowały pozycję w poprzedniej wersji, więc zapraszam do pobierania poprawionej wersji. Imieniny 0.2pl  - data dodania pliku -  [czwartek, 03 maja 2007] 
[9905] 
 JoGadgets 0.44 alpha PL. Nowa wersja bota, oczywiście zmodyfikowana ponownie przeze mnie. Tak zmodyfikowanego bota nie znajdziesz na żadnej innej stronie!!. Wiele nowych opcji. Doszedł Flash-Image-Rotator. Dodano możliwość nadania indywidualnej nazwy dla każdego obrazka w Galerii JoGadgets. Cukierek dla Joomla - Taką nazwę dał swojej produkcji w opisie skryptu autor bota JoGadgets - Artur Heinze. Jak piszą tam... i tam...jest to bot do Joomla! i Mambo o ciekawych możliwościach. Zmodyfikowałem bota, podobnie jak poprzednie w ten sposób, iż obecnie nie trzeba już kopiować folderu "_jgw_" do katalogu root (głównego) z Joomla. Instalacja jest całkowicie zautomatyzowana, czyli instalujemy bota z zipa, tak jak każdego innego bota, czy dowolnego ze składników naszego CMS-a.. Nic nie trzeba ro... Bot JoGadgets 0.44 alpha PL  - data dodania pliku -  [czwartek, 15 lutego 2007] 
[7661] 
 AkoBook 3.42++ PL. AkoBook 3.42++ to Księga gości - komponent dla Mambo/Joomla. Jest to wersja zmodyfikowana, łącznie ze zmianą układu tabel (rating pod nazwą gościa, ikonki z komunikatorami pod wpisem). Zastosowałem w komponencie wszystkie dostępne poprawki, które znalazłem na forum Joomla.org, tak więc księga nie powinna posiadać luk w bezpieczeństwie. Standardowa ochrona antyspamowa: CAPTCHA oraz dodana możliwość dopisania do danych kontaktowych pozycji najpopularniejszych w naszym kraju komunikatorów: Gadu-Gadu, Tlena, Skype, Spika, Aqq oraz Icq. We wszystkich sześciu przypadkach, pozycje wyświetlane są wraz z ikonkami statusu gości wpisanych do księgi. Dodano podwójne pole wpisywania kodu CAPTCHA, co może znacznie utrudnić dodawanie wpisów przez roboty rozsyłające spam. Polska adap... AkoBook 3.42++ PL  - data dodania pliku -  [niedziela, 13 maja 2007] 
[7505] 
 Joomla 1.0.13 JIE iso. Polska wersja Joomla! International Edition. Wydanie specjalne - pakiet instalacyjny. To specjalne wydanie JIE przeznaczone jest głównie do aktualizacji starszych pełnych polskich wydań Joomla+Admin-pl. Oczywiście jest to pełny pakiet instalacyjny. Zanim zainstalujesz, przeczytaj też artykuł na stronie Polskiego Centrum Joomla: Joomla w kapeluszu. Trzy podstawowe cechy: Kodowanie danych w ISO-8859-2. Pełna polonizacja instalatora, witryny i zaplecza administracyjnego. Możliwość przełączania języka zaplecza za pomocą rozwijalnego pola - w trakcie pracy na zapleczu. Joomla 1.0.13 JIE iso  - data dodania pliku -  [poniedziałek, 22 października 2007] 
[7436] 
 DynamicFlash Image Gallery 1.0 Pl . Doskonała galeria we Flashu, prezentująca w sposób bardzo efektowny nasze fotki. Galeria jest autorstwa Creation3d.org Team.. Doskonała galeria we Flashu, prezentująca w sposób bardzo efektowny nasze fotki. Galeria jest autorstwa Creation3d.org Team. Tłumaczenie elementów galerii na język polski oraz drobne modyfikacje:
Krzysiek Stachyra - Jokris - (C) 2007/2008 WWW.JOKRIS.INFO. DynamicFlash Image Gallery 1.0 Pl  - data dodania pliku -  [poniedziałek, 31 grudnia 2007] 
[6258] 
 JCE Editor Mambot 1.1.2 Pl. Bot edytor dla Joomla . Bogactwo możliwości bota: zarządzanie obrazami, obiektami Flash, odsyłaczami do artykułów, kategorii, sekcji i do kontaktów. Funkcja Znajdź i zastąp, czyszczenie z niepotrzebnego kodu, możliwość wczytywania szablonów, to tylko niektóre z jego możliwości. W nowej wersji poprawiony Menażer Obrazów, oraz wstawianie linków. Edytor nie był spolonizowany. Na podstawie oryginalnego tłumaczenia z poprzednich wersji edytora autorstwa [Zwiastuna] spolonizowałem go. Dokonałem kilka zmian, o których piszę poniżej. Uwaga!. Pliki polskich pakietów językowych dostępne na razie na stronach polskich nie są kompatybilne z ta wersją bota. Nie zaleca się instalowania do tej wersji dodatków z wcześniejszych wersji. Kilka znajdziecie na mojej stronie, już s... JCE Editor Mambot 1.1.2 Pl  - data dodania pliku -  [niedziela, 03 czerwca 2007] 
[6006] 
 Joomla 1.0.12bx+Admin-pl - polska edycja Joomla z polskim lub angielskim panelem administracyjnym, z wielojęzycznym instalatorem (polski, angielski). Rozszerzone polskie wydanie Joomla 1.0.12beta. Wersja z dnia 02.04.2007. Joomla 1.0.12bx+Admin-pl  - data dodania pliku -  [czwartek, 03 maja 2007] 
[5762] 

Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFOJOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFOJoomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile