Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest piątek, 09 grudnia 2022 r. 343 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Najczęściej pobierają...
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
9 Grudnia 2022
Piątek
Imieniny obchodzą:
Delfina, Joachim,
Joachima, Leokadia,
Loda, Waleria,
Wielisława, Wiesław
Do końca roku zostało 23 dni.
Cytaty
Najtrudniejsza rzecz na świecie, to umieć należeć do siebie.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2022 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2022 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Header

gohome.gif Dział plików - strona główna 
09 - Księgi Gości
Joomla! Księgi Gości. Komponenty do Mambo! i Joomla! Różni autorzy, różne możliwości. Niektóre z nich są mojej polonizacji, lub zawierają moje modyfikacje. Mambo!


Pliki
Sortuj wg ID | Nazwy | Pobrań | Data dodania
 
 
file_icons/archive_zip.gif AkoBook 3.42++ PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    AkoBook 3.42++ PL. AkoBook 3.42++ to Księga gości - komponent dla Mambo/Joomla. Jest to wersja zmodyfikowana, łącznie ze zmianą układu tabel (rating pod nazwą gościa, ikonki z komunikatorami pod wpisem). Zastosowałem w komponencie wszystkie dostępne poprawki, które znalazłem na forum Joomla.org, tak więc księga nie powinna posiadać luk w bezpieczeństwie. Standardowa ochrona antyspamowa: CAPTCHA oraz dodana możliwość dopisania do danych kontaktowych pozycji najpopularniejszych w naszym kraju komunikatorów: Gadu-Gadu, Tlena, Skype, Spika, Aqq oraz Icq. We wszystkich sześciu przypadkach, pozycje wyświetlane są wraz z ikonkami statusu gości wpisanych do księgi. Dodano podwójne pole wpisywania kodu CAPTCHA, co może znacznie utrudnić dodawanie wpisów przez roboty rozsyłające spam. Polska adaptacja: Zwiastun [www.zwiastun.net] - Modyfikacja plików PHP oraz pliku języka polskiego do wersji 3.42++ : Jokris [www.jokris.info]
Data dodania:    04 06 2007
Rozmiar:    70.41Kb
Pobrań:    7505
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Art*gBook 1.03b PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Art*gBook 1.03b PL. ALternatywny dla AkoBook komponent księgi gości, autorstwa Andreasa Duswalda z mamboart.de. Własny szyfr antyspamowy, własny cenzor - to tylko dwie z wielu odróżniających go właściwości. Autor polonizacji: APW Zwiastun - Joomla Demo PL. Jak zawsze, i teraz pokorciło mnie o drobne poprawki. Myslę że Zwiastun nie pogniewa się. Co zmieniłem?:
Data dodania:    14 05 2007
Rozmiar:    124.13Kb
Pobrań:    1492
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Jambook v1.0 beta7 PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    JamBook - Księga Gości. Jest to komponent open source dla Joomla. Posiada wbudowaną ochronę anty spamową (CAPTCHA). Wysyła pocztą elektroniczną powiadomienie o nowych wpisach. Ukrywa adresy E-mail. Wbudowana ochrona przed nadmiarowymi wpisami. Usuwanie dublujących się wpisów. Komponent pozwala także na użycie wbudowanego w Joomla dowolnego edytora wysiwyg, nawet dla gości! . Polska adaptacja komponentu - Maciej Słojewski (mslonik). Niestety, nie znam więcej danych na temat autora tłumaczenia.
Data dodania:    13 05 2007
Rozmiar:    718.09Kb
Pobrań:    730
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif JamBook v1.0 beta8 PL
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    JamBook - Księga Gości. Jest to komponent open source dla Joomla. Posiada wbudowaną ochronę anty spamową (CAPTCHA). Wysyła pocztą elektroniczną powiadomienie o nowych wpisach. Ukrywa adresy E-mail. Wbudowana ochrona przed nadmiarowymi wpisami. Usuwanie dublujących się wpisów. Komponent pozwala także na użycie wbudowanego w Joomla dowolnego edytora wysiwyg, nawet dla gości! . W nowej wersji poprawiono bezpieczeństwo komponentu. Dodano przycisk z dotacją dla autora JamBook. Dodano również nowe piliki językowe. Chiński tradycyjny oraz uproszczony. Polska adaptacja komponentu - Tomek CeDeROM Cedro [http://www.tomek.cedro.info]. Konwersja pliku języka polskiego z niby utf-8 (piszę niby, bo kodowanie, czyli zamienniki polskich znaków określono w nieznany mi sposób) na iso-8859-2 autor witryny - Jokris.
Data dodania:    13 05 2007
Rozmiar:    392.22Kb
Pobrań:    1283
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 
 
file_icons/archive_zip.gif Multi Księga Gości 1.2pl
 
 
Pobierz download_trans.gif
 
  Pobierz
Krótki opis:    Multi Księga Gości 1.2pl. Komponent umożliwia zostawianie komentarzy, porad, czy pozdrowień przez odwiedzających stronę internautów. Jest on następcą popularnego Shoutboxa. Tym razem mamy jednak do czynienia z w pełni funkcjonalną Księgą Gości. Wersja z dnia 09.07.2007. Jako że ja ten komponent pisałem dość dawno, musiałem dokonać w nim pewnych zmian, uwzględniając wiedzę, jaką nabyłem od czasu powstania komponentu. To jeszcze nie jest wydanie finalne, ale komponent działa poprawnie. Tym bardziej go polecam, jako że twórcy skryptów poprawili kod, i dali pozwolenia na korzystanie z ramek iframe, przez co nie ma już problemów z "wyskakiwaniem" z okna ramki po kliknięciu na np. drugą stronę z wpisami. Dodatkowo myślę nad napisaniem modułu w oparciu o komponent, bo zauważyłem, że może świetnie zastępować Shoutboxa. Skrypty z MultiGuestbook.com zaopatrzone są w pełną, i bardzo skuteczną ochronę antyspamową "captcha", co jest też nowością. Proszę, dla bezpieczeństwa zabezpieczyć katalogi z komponentem plikami .htaccess, jako że istniały przypadki wstawiania w katalog skryptów przez Hackerów. Dotyczy to oczywiście nie tylko samej księgi, ale i serwisu!.Ostatnie zmiany: Poprawki w kodzie. Usunięta opcja auto wysokości, która powodowała błędy pod Internetem Explorerem. Poprawione odsyłacze z menu. teraz główny link prowadzi prosto do konfiguracji komponentu. Dodałem opcję wyboru, czy pokazać link zwrotny do Autora, czy nie. Ci, którzy szanują mnie i moją pracę, będą wiedzieć co z tym zrobić. Ale oczywiście pozostawiam wolny wybór.
Data dodania:    07 09 2007
Rozmiar:    41.1Kb
Pobrań:    2907
Ocena:    stars/0.gifGłosów:0 
 



Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO



JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFO



Joomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile