Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Nasi Użytkownicy! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest niedziela, 06 lipca 2008 r. 188 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
Powered by MyPagerank.Net
Konto 1000GP! OVH.COM - 8 kont pocztowych!
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Dodaj Do Zakładek
 
 
Menu główne
Forum Ostatnie posty

Zobacz więcej postów...
Najczęściej pobierają...
Przybyłeś ze strony...
Mod Januszczyk

Księga Gości-Wpisy
PORNO
super, super.
Kontynuuj
Biurokrata
Znakomita strona. Pozdrawiam wszystkich użytkowników joomli. Moją specjalnością są artykuły biurowe.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Surfuj Szybciej w Necie!


Kalendarz Imienin
6 Lipca 2008
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Agrypina, Chociebor,
Dominik, Dominika,
Goar, Gotard, Lucja,
Łucja, Niegosław
Do końca roku zostało 179 dni.
Cytaty
Wszystko jest złudzeniem, ale nawet ono jest odbiciem tego, co jest.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2008 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
(C) 2008 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Odliczamy do...
Aktualny czas:  niedziela, 06 lipiec 2008 18:57:35Odliczamy czas do 3 Maja - czyli do Święta Konstytucji 3 Maja, a będzie to:  niedziela, 03 maj 2009 00:00:00Zostało nam jeszcze:  300 dni 5 godzin 2 minut  - Konstytucja 3 Maja została uchwalona przez Sejm Wielki w maju 1791 roku i była to pierwsza w Europie a druga na świecie (po amerykańskiej) uchwalona konstytucja. Dzień ten został uznany świętem już 5 maja 1971 roku. Ponownie, po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku, 3 maja został uznany za święto państwowe na mocy uchwały Sejmu z dnia 29 kwietnia 1919 roku. Od 1946 roku świętowanie tego dnia było zakazane przez władze aż do roku 1990 kiedy to ,6 kwietnia, Sejm ponownie przywrócił to święto. 
Forum Joomla / Mambo :: JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
Forum JOKRIS.INFO
Witaj, Internauto!
Proszę Zaloguj się aby napisać post lub Zarejestruj.
Zapomniałeś hasło?
Jokris - Administrator SerwisuZagadaj na Gadu- Gadu
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Zagadaj na Tlena

problem z miniaturami-doses not exist..php (1 wejść)
Idź na sam dół Odpowiedz

TEMAT: problem z miniaturami-doses not exist..php

#1917
dromir (Użytkownik)
dromir
Nowicjusz
Posty: 2
graphgraph
Odp:problem z miniaturami-doses not exist..php 2007/09/26 19:21 Oklaski: 0  
Wgrałem wersję JoGadgets z Twojej strony.
A co takiego nienormalnego było w moim linku?!
CMS: Joomla 1.0.11 Pl. Strona: zs1biblioteka
  Temat został zablokowany.
#1918
Jokris (Administrator Forum)
Jokris
Administrator Forum
Posty: 697
graph
Odp:problem z miniaturami-doses not exist..php 2007/09/26 20:32 Oklaski: 87  
dromir napisał:
Wgrałem wersję JoGadgets z Twojej strony.
Tak myślałem, bo z moim zmodyfikowanym botem JoGadgets nie będziesz miał żadnych problemów, jak i Ty, jak i również inni. Szkoda że tak późno na to wpadłeś. Wystarczyło wpisać w Google wyrażenie JoGadgets.
dromir napisał:
A co takiego nienormalnego było w moim linku?!
A no po prostu chyba wiesz o tym, że linki się nie łamią, w żadnym edytorze, chyba że je sam załamiesz. Ale wówczas będzie to link bezużyteczny!. A że jest długi, a moja templatka ma ograniczona szerokość pola dla Forum, więc długim linkiem rozwalasz mi stronę. Przecież to takie proste, że sam powinieneś się domyśleć. Ja na Twojej stronie nie wstawiam linków, prawda?. To nie jest Forum Joomla.pl, gdzie masz praktycznie 80% szerokości strony do dyspozycji. Ale czemu ja się tłumacze. Po prostu w edytorze jest taki przycisk o nazwie URL z podpowiedzią, i po coś go tam wstawili. Na pewno nie dla ozdoby.
Pozdrawiam i zapraszam. Jokris.
CMS: Joomla 1.0.7 Pl. Strona: JOKRIS.INFO. Piszcie spokojnie, bez nerwów!!. [NA SKRÓTY DO POBIERALNI] Gadu-Gadu: Skype: PROSZĘ CZYTAĆ REGULAMIN! Jokris
  Temat został zablokowany.
#1921
Jokris (Administrator Forum)
Jokris
Administrator Forum
Posty: 697
graph
Odp:problem z miniaturami-doses not exist..php 2007/09/27 20:47 Oklaski: 87  
Użytkownik dromir wysłał do mnie maila z prośbą o usuniecie jego konta z mojej witryny, Oczywiście, nie podając powodu. Mogę się tylko domyślać. Oczywiście, życzenie zostanie spełnione. Tylko pamiętaj dromir, że w ten sposób odcinasz sobie drogę powrotu na to Forum jak i na stronę. Bo intencje Twojej decyzji są dla mnie mocno niejasne. A jako że niedługo wprowadzę pliki tylko dla użytkowników, stąd też i tam odcinasz sobie dojście. A mam wielu nauczycieli jako użytkowników, i bardzo ich szanuję. Wola Twoja jest dla mnie rozkazem. Usunę Twoje konto. Trochę szkoda mojego czasu który straciłem dla Ciebie, bo i wątek Twój, lub problem okazał się bezcelowy. Ale widocznie to dla Ciebie nie ma żadnego znaczenia. I korzystaj z mojej wersji JoGadgets do woli, tylko pamiętaj, że pewne elementy w nim umieszczone, są udostępniane na licencji Creative Commons:



...np. Player mp3, więc nie możesz go używać w celach zarobkowych. Jokris.
CMS: Joomla 1.0.7 Pl. Strona: JOKRIS.INFO. Piszcie spokojnie, bez nerwów!!. [NA SKRÓTY DO POBIERALNI] Gadu-Gadu: Skype: PROSZĘ CZYTAĆ REGULAMIN!