Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest sobota, 18 września 2021 r. 261 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Forum Ostatnie posty

Zobacz więcej postów...
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Najczęściej pobierają...
Mod Januszczyk

Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
18 Września 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dobrowit, Irena,
Irma, Józef,
Ryszarda, Stefania,
Tytus, Zachariasz
Do końca roku zostało 105 dni.
Cytaty
Człowiek nie może żyć bez nieustannej ufności w coś nieśmiertelnego.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2021 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Forum Joomla / Mambo :: JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
Forum JOKRIS.INFO
Witaj, Internauto!
Proszę Zaloguj się aby napisać post lub Zarejestruj.
Zapomniałeś hasło?
Jokris - Administrator SerwisuZagadaj na Gadu- Gadu
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Zagadaj na Tlena

Idź na sam dół Odpowiedz

TEMAT: JoGadgets

#569
ufok23 (Użytkownik)
ufok23
Nowicjusz
Posty: 2
graphgraph
Odp:JoGadgets 2007/03/20 13:30 Oklaski: 0  
Witam

Mam pytanie czy dało by sie dopisac jakas instrukcje do tego kodu:

{jgxgal folder:=[images/galeria] cols:=[4]}

zeby np. kazda akcja myszki powodowala jego zamkniecie? chodzi mi o taki efekt zeby niedalo sie kopiowac fotek z pokazu tej galerii.

Drugie pytanie tyczy sie MINIATUREK ktorych niema a sa jedynie nazy plikow i to w roznych przegladarkach internetowych

Pozdrawiam
Zanim napiszesz następnego posta, miej minimum szacunku do właściciela tego Forum i wszystkich innych, którzy udzielają Ci tu jakichkolwiek pomocnych odpowiedzi. Uzupełnij podpis. Minimalna ilość znaków w podpisie wynosi 50. Ta piękna PIECZĄTKA zniknie samoistnie po uzupełnieniu stopki o minimalną ilość oczekiwanych danych. A na początek dostajesz tylko...

  Temat został zablokowany.
#571
Krzysztof Stachyra (Administrator Forum)
Krzysztof Stachyra
Administrator Forum
Posty: 697
graph
Odp:JoGadgets 2007/03/20 15:56 Oklaski: 88  
Leszczu napisał:
Swoją drogą czy ktoś wie jaka to może być funkcja serwera, która jest odpowiedzialna za brak miniaturek w galerii Jogadgets, bo nie wiem o co mam prosić adminów.
Za generowanie miniaturek, a nie za wyświetlanie, bo jeżeli jest ona już utworzona, to nie ma żadnych przeszkód, aby była poprawnie wyświetlona, chyba że używasz w nazwach oryginalnych obrazków niedozwolone znaki, np. polskie. Czyli lepiej nazywać obrazki np. tak: "obrazek1.jpg", "moje_zdjecie.jpg" czy "szkolnawycieczka.jpg". A za "generowanie" miniaturek odpowiadają biblioteki do konwersji obrazów, które powinny być zainstalowane na twoim serwerze, ale nie na Twoim koncie. Są to biblioteki GD (ang. Graphics Draw) lub GD2. Poniżej przedstawiam opis, pochodzący z różnych, ogólnodostępnych źródeł:

 • GD jest biblioteką graficzną służącą do dynamicznej manipulacji obrazami. Dzięki niej możemy tworzyć obrazy w formatach GIF, JPEG, PNG i BMP. GD obsługuje m.in. takie języki programowania jak C, PHP, Perl, OCaml, Tcl, Pascal czy REXX.

 • Kiedy chcemy sprawdzić lub jedynie wyświetlić wersję i obsługiwane typy plików graficznych przez skompilowaną na serwerze bibliotekę GD z pomocą przychodzi nam funkcja phpinfo. Skrypt ten można pobrać w mojej witrynie, lub skorzystać z informacji o systemie. Jeśli chcemy uzyskać więcej informacji o tych bibliotekach, a szczególnie o typach plików obsługiwanych przez nie, możemy skorzystać z funkcji gd_info. Poniższy kod skryptu wyświetla wszystkie możliwe informacje na temat skompilowanej wraz z PHP biblioteki GD. Należy utworzyć pusty plik z rozszerzeniem ".php", np. "gdinfo.php" i wkleić do niego poniższe kody:
  1.Prosty kod dostarczający informacji, czy takie biblioteki istnieją na serwerze:
  Kod:

    <?php gd_info(); ?>


  2.Rozbudowany kod dostarczający informacji, czy takie biblioteki istnieją na serwerze i jakie typy plików graficznych obsługują:
  Kod:

    <?php   if (!extension_loaded('gd'))     die('Brak rozszerzenia GD');   $gdi gd_info();   echo 'Wersja: '.$gdi['GD Version'].'<br />';   foreach ($gdi as $k => $v)     $gdi[$k] = $v 'Tak' 'Nie';   echo 'FreeType: '.$gdi['FreeType Support'].'<br />';   echo 'T1Lib: '.$gdi['T1Lib Support'].'<br />';   echo 'Odczyt GIF: '.$gdi['GIF Read Support'].'<br />';   echo 'Tworzenie GIF: '.     $gdi['GIF Create Support'].'<br />';   echo 'JPG: '.$gdi['JPG Support'].'<br />';   echo 'PNG: '.$gdi['PNG Support'].'<br />';   echo 'WBMP: '.$gdi['WBMP Support'].'<br />';   echo 'XBM: '.$gdi['XBM Support'].'<br />'; ?>


  Jeśli chcemy jedynie sprawdzić, czy dostępna biblioteka GD obsługuje interesujący nas typ pliku, wystarczy wykorzystać funkcję imagetypes. Przykładowo, gdy chcemy sprawdzić czy możemy tworzyć i manipulować plikami typu PNG piszemy:
  3.kod dostarczający informacji, czy pliki PNG sa obsługiwane:
  Kod:

    <?php   if (imagetypes() & IMG_PNG)     echo 'Obsługa plików PNG jest dostępna'; ?>


  U mnie na serwere 1000GP efektem wykonania skryptu nr.2 jest komunikat:
  Wersja: bundled (2.0.28 compatible)
  FreeType: Tak
  T1Lib: Tak
  Odczyt GIF: Tak
  Tworzenie GIF: Tak
  JPG: Tak
  PNG: Tak
  WBMP: Tak
  XBM: Tak

  Czyli wszystko jest OK. Oczywiście z bibliotekami GD.
  Źródła: php5.pl, webmade.org

 • Tworzenie miniaturek a biblioteki GD. Poniżej przedstawiam kod pliku "thumbscreator.php", który należy skopiować do nowo utworzonego katalogu próbnego na serwerze, nadając mu nazwę np. "probagrafiki". Do tego katalogu kopiujemy obrazek, dowolny z rozszerzeniem ".jpg" z dysku naszego komputera, zmieniając jego nazwę na "grafika.jpg" (ważne!. Musi być taka sama nazwa!).
  Poniżej kod skryptu "thumbscreator.php":
  Kod:

    <?php //kod, ktory zmiennej $img przypisze obraz z pliku grafika.jpg i pobierze jego wymiary. $img imagecreatefromjpeg("grafika.jpg"); $width  imagesx($img); $height imagesy($img); //Nastepnie stworzymy  "pusty" obraz ($img_mini) 10 razy mniejszy niz $img. $width_mini $width 0.1; $height_mini $height 0.1; $img_mini imagecreatetruecolor($width_mini$height_mini); //Po tych operacjach mozemy skopiowac obraz ze zmiennej $img do $img_mini imagecopyresampled($img_mini$img0000$width_mini $height_mini$width  $height); //Zostalo nam jedynie zapisac obraz do pliku i zwolnic zajeta pamiec. imagejpeg($img_mini"grafika_mini.jpg"80); imagedestroy($img); imagedestroy($img_mini); //Ostatni parametr w funkcji imagejpeg() informuje z jaka jakoscia ma zostac zapisany plik - najmniejsza wartosc to 0, a najwieksza to 100. ?>


  Źródło pomocnicze: webmade.org

 • Nie należy usuwać podwójnych splashy "//" z kodu, bo są to tylko komentarze!. Obrazek "grafika.jpg" nie powinien mieć mniejszych wymiarów, niż 1024*768. Chodzi o to, że miniaturka pomniejszana jest 10 razy, więc musimy uzyskać wynik taki, aby jej wymiary (miniaturki) były realne!.
  Teraz wystarczy, że wpiszemy w pasek adresu naszej przeglądarki ścieżkę do pliku "thumbscreator.php", czyli np. "http://www.twojastrona.tld/probagrafiki/thumbscreator.php". Skrypt zostanie wykonany, i jeżeli miniaturka zostanie utworzona pomyślnie ( miniaturka "grafika_mini.jpg" powinna znaleźć się w naszym folderze "probagrafiki" ), oznacza to, że wszystko ze strony naszego serwera jest OK. Wystarczy wpisać adres do przeglądarki "http://www.twojastrona.tld/probagrafiki/grafika_mini.jpg", aby sprawdzić obrazek bez logowania FTP. Jeśli obrazka nie ma, i jesteście pewni, że zastosowaliście się dokładnie do moich wskazówek, to należy interweniować u Adminów serwera o umożliwienie dostępu do bibliotek GD.

 • Wynikiem działania skryptu "thumbscreator.php" na moim serwerze jest obrazek o wymiarach 128px*96px (oryginał 1280px*960px) , który możesz zobaczyć poniżej:


To tyle co do postu, który napisał "Leszczu". Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale miałem ostatnio trochę mało czasu.
Narka. Następne posty, moje, będą dla kolejnych pytań, aby uniknąć bałaganu. Na razie, bo muszę wrzucić węgiel do piwnicy, bo jakoś sam się nie chce wrzucić, a szkoda że nie ma takich właściwości. Szkoda. Pozdro. Jokris.
CMS: Joomla 1.0.7 Pl. Strona: JOKRIS.INFO. Piszcie spokojnie, bez nerwów!!. [NA SKRÓTY DO POBIERALNI] Gadu-Gadu: Skype: PROSZĘ CZYTAĆ REGULAMIN! Jokris
  Temat został zablokowany.
#573
Krzysztof Stachyra (Administrator Forum)
Krzysztof Stachyra
Administrator Forum
Posty: 697
graph
Odp:jogadgest nie dziala na nowych temlparkach 2007/03/21 02:13 Oklaski: 88  
bizu napisał:
hejka, na początek gratuluje modyfikacji
mam problem z dodatkiem na tempkach innnych niż waterandstone (mambo 4.5.5) problem polega na tym, iż w przypadku np. obrazków zamiast zciemniac tło i fajnie się rozwijać, to po prostu wyskakuje goły obrazek w nowym oknie :/

Dzięki. Ktoś musi modyfikować, a tak dodatkowo, to poprawiłem w nim kilka, nie wiadomo dlaczego niezauważanych błędów w kodzie bota, jak np. brak konfiguracji playera Mp3, i kilka innych, które opisałem na mojej stronie.
Mam pytanie do Ciebie, bizu. Jakiej przeglądarki używasz, i czy występuje ten problem tylko pod jedną przeglądarką?. Bo z tego co wiem, to są kłopoty pod Internet Explorerem, ale też zależy w jakiej wersji. Po wgraniu jakiejś aktualizacji dla Windows XP, problem ten pojawia się. I dlatego u jednych okienka wyskakują prawidłowo, u innych w nowych oknach. Widocznie skrypty "lightbox.js" oraz "scriptaculous.js" odpowiedzialne za inicjację efektu "Candy" są blokowane przez Internet Explorer. I jak na razie nie znam przyczyny takiego działania przeglądarki Microsoftu.
A tak nawiasem, to przejdź na Joomla!, bo niedługo po Mambo zostaną tylko archiwalne artykuły. Myślę, że będziesz miał dużo mniej problemów.

croner napisał:
Witam serdecznie.
Na wstępie chciałem podziękować za udostępnienie tego Bota.

Mój problem jest następujący. W twoim artykule o Jogadgets jest pokazany rotator flash i są na nim przyciski wyboru. Ja umiesczając go na swojej stronie, michal.sos.pl
nie mam takich. Czy może mi ktoś pomóc. Z góry dziękuje.

A Ty nie czytasz postów!. Bo pisałem już, że za konfigurację JoGadgets odpowiada plik "jgconfig.php" znajdujący się w ścieżce "../mambots/content/_jgfw_/", o ile masz bota z moimi modyfikacjami instalacyjnymi. W tym pliku znajduje się cała sekcja, odpowiedzialna za parametry wyświetlania "JpgRotatora". Poniżej kod z moimi ustawieniami:
Kod:

    //Settings for jpgrotator   //-------------------------------------------------------------------   $GLOBALS['confJG']['jpgr_rotatetime'] = 5;   $GLOBALS['confJG']['jpgr_randomplay'] = 'false';   $GLOBALS['confJG']['jpgr_shownavigation'] = 'true';   $GLOBALS['confJG']['jpgr_transition'] = 'fade';      //fade, bgfade, fluids, blocks, circles   $GLOBALS['confJG']['jpgr_width'] = '400';   $GLOBALS['confJG']['jpgr_height'] = '300';


Opis:

 • jpgr_rotatetime - Czas wyświetlania. Czas pomiędzy pokazaniem następnego zdjęcia, a wyświetlonym. Mogą być wartości dowolne, w sekundach. Tutaj jest 5 ( sekund ).

 • jpgr_randomplay - Czy wyświetlanie losowe, czy według kolejności. Wartość "false" (fałsz) wyłącza losowe wyświetlanie. Wartość "true" (prawda) włącza je.

 • jpgr_shownavigation - To dla ciebie, croner. Czy pokazać pasek nawigacyjny z przyciskami, czy nie. U mnie, jak widać w kodzie, jest ustawione na tak, czyli "true".

 • jpgr_transition - Sposób przenikania się obrazków.
  1 - fade - Płynne przejście, przenikanie się obrazków.
  2 - bgfade - Efekt zanikania. To samo co wyżej, tylko dla tła obrazków. Przenikanie poprzez zanikanie tła.
  3 - fluids - Efekt wody. Płynne przejście między obrazkami, z wykorzystaniem zniekształceń podobnych do efektu kamienia rzuconego do wody.
  4 - blocks - Efekt bloków. Coś jak puzzle.
  5 - circles - Efekt koła. Pokazywanie się następnego obrazka w kołach o losowych wymiarach.

 • jpgr_width - Szerokość pokazu. Zazwyczaj najlepiej ustawić zgodnie z oryginalnymi szerokościami obrazków (dotyczy ta szerokość wszystkich obrazków ), chyba że jest ona większa od pola "body" naszej templatki, wówczas należy tę wartość zmniejszyć.

 • jpgr_height - Wysokość pokazu. Tutaj musimy pamiętać o zachowaniu prawidłowych proporcji boków.


To tyle dla Ciebie croner, oraz dla tych wszystkich, którzy nie czytają moich artykułów i postów.

croner napisał:
Witam,
wracając do zagadnienia opcji, to czy wiadomo jakie filtry można stosować do miniaturek (również w galerii) ?
oczywiście gray, ale pewnie też neg, flip, cont, th.
czy można coś dodać do tej listy ?


Można, i to wiele. Zajęło mi to wprawdzie parę ładnych godzin, gdyż te filtry były ukryte między innymi w plikach "phpthumb.filters.php" oraz "phpthumb.class.php". Nie wiem, dlaczego autor JoGadgets nie pofatygował się, aby podać kody tych filtrów, ale widocznie miał swój powód ( może chytry? ). Żartuję.
Oto kody tych filtrów, które udało mi się wykonać, jako że jest tam ich o wiele więcej, ale nie wszystkie u mnie działają. Większość z nich wymaga PHP w wersji 5, więc "hops" z wersji 4 na 5. Różnica w działaniu filtrów pod wersją PHPv5 w stosunku do wersji PHPv4 jest ogromna. Sami to możecie sprawdzić, u siebie.
Kody:

 • Użyty filtr "gray". Odcienie szarości:
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=gray]}

 • Użyty filtr "nagatyw":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=neg]}

 • Użyty filtr "biała kreda":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=th|105]}

 • Użyty filtr "kontrast":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=cont|250]}

 • Użyty filtr "jaskrawość":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=brit|-50]}

 • Użyty filtr "redukcja kolorów":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=rcd|16]}

 • Użyty filtr "ramka wokół obrazka":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=bord|5|0|0|FF0000]

 • Użyty filtr "obicie w pionie":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=flip|xy]}

 • Użyty filtr "sepia":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=sep]}

 • Użyty filtr "rozmycie":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=blur|10]}

 • Użyty filtr "wygładzanie":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=smth|25}

 • Użyty filtr "wyostrzanie":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=usm|500]}

 • Użyty filtr "wykrycie brzegów":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=edge]}

 • Użyty filtr "płaskorzeźba":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=emb]}

 • Użyty filtr "3D" lub "przycisk 3d":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=bvl|5]}

 • Inaczej użyty filtr "3D":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=bvl|200]}

 • Inaczej użyty filtr "3D":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=bvl|100|000000|000000]}

 • Użyty filtr "elipsa":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=elip]}

 • Użyty filtr "uśrednianie":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=mean]}

 • Użyty filtr "rozmycie selektywne":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=sblr]}

 • Użyty filtr "rozmycie Gaussian'a":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=gblr]}

 • Użyty filtr "korekcja gamma":
  {jgxtimg title:=[obrazek testowy] src:=[images/niezla_artycha.jpg] width:=[300] filter:=[fltr=gam|0.25]}


I wiele, wiele innych, ale to może kiedyś?.
Wszystkie filtry w wyżej podanej kolejności możecie zobaczyć w artykule "JoGadgets - Trochę Inaczej Zrobiony Gadżet! - Obrazki Filtrowane". Zapraszam do studiowania. Pozdro. Jokris.
CMS: Joomla 1.0.7 Pl. Strona: JOKRIS.INFO. Piszcie spokojnie, bez nerwów!!. [NA SKRÓTY DO POBIERALNI] Gadu-Gadu: Skype: PROSZĘ CZYTAĆ REGULAMIN! Jokris
  Temat został zablokowany.
#574
bizu (Użytkownik)
bizu
Nowicjusz
Posty: 3
graphgraph
Odp:jogadgest nie dziala na nowych temlparkach 2007/03/21 20:14 Oklaski: 0  
hej Jokris,
właśnie zamierzam przeinstalować portal z powodu uszkodzonej bazy MySQL, wiec prawdopodobnie skorzystam z podpowiedzi

co do samego problemu to zarówno na IE6.0/7 (xp sp2) jaki i Firefox to samo, teraz nawet nie mam jak ściągnąć tego thema wiec jak na razie to problem zawieszony. Pozdrawiam, jak bede miał jeszcze jakiś problem z gadżetem to sie zgłoszę.


Powodzenia w dalszych modyfikacjach
Zanim napiszesz następnego posta, miej minimum szacunku do właściciela tego Forum i wszystkich innych, którzy udzielają Ci tu jakichkolwiek pomocnych odpowiedzi. Uzupełnij podpis. Minimalna ilość znaków w podpisie wynosi 50. Ta piękna PIECZĄTKA zniknie samoistnie po uzupełnieniu stopki o minimalną ilość oczekiwanych danych. A na początek dostajesz tylko...

  Temat został zablokowany.
#711
spidy (Użytkownik)
spidy
Nowicjusz
Posty: 1
graphgraph
Odp:JoGadgets 2007/04/22 21:16 Oklaski: 0  
Co decyduje o kolejności wyświetlanych obrazków w jpgrotator? Zauważyłem, że nie nazwa i trochę mi to komplikuje pokaz...
Zmienna losowa ustawiona na:
Kod:

 $GLOBALS['confJG']['jpgr_randomplay'] = 'false';



Będę wdzięczny za pomoc.
Zanim napiszesz następnego posta, miej minimum szacunku do właściciela tego Forum i wszystkich innych, którzy udzielają Ci tu jakichkolwiek pomocnych odpowiedzi. Uzupełnij podpis. Minimalna ilość znaków w podpisie wynosi 50. Ta piękna PIECZĄTKA zniknie samoistnie po uzupełnieniu stopki o minimalną ilość oczekiwanych danych. A na początek dostajesz tylko...

  Temat został zablokowany.
#917
qqrydza (Użytkownik)
qqrydza
Zaglądający
Posty: 10
graphgraph
Odp:jogadgest nie dziala na nowych temlparkach 2007/05/20 00:27 Oklaski: 0  
Witam po raz pierwszy na forum i przechodzę do rzeczy:
Jak zmienić wersję JoGadgets 4.0 na najnowszą? Czy należy starą wersję odinstalować w panelu admina czy nowa nadpisuje stare pliki dodając różnice? Jestem początkującym w CMS Joomla. Pytanie też co dzieje się z artykułami, które wykorzystują ten dodatek tzn czy muszę poprawiać kody odpowiadające za pokazanie np. galerii? Jeżeli odpowiedź jest na forum to proszę o info poszukam dokładniej.
Dziękuję za ewentualną odpowiedź dla żółtodzioba.
joomla 1.0.11 qqrydza
www.szkola.sisco.pl
  Temat został zablokowany.
Idź na samą górę Odpowiedz
© Copyright 2007 Best of Joomla, Powered by FireBoardPobierz nagłówki ostatnich postów.


Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO



JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFO



Joomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile