Strona Główna Forum Dyskusyjne Joomla Mambo Komponenty Moduły! Pobierz Pliki Księga Gości-Dopisz Się!! Napisz do nas! Okienka Popups dzięki overLIB!
Dzisiaj jest sobota, 19 stycznia 2019 r. 19 dzień roku
Prawa Autorskie serwisu JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo
PageRank strony http://www.jokris.info Dodaj Nowości z serwisu Jokris.info do swojej strony iGoogle
 
JOOMLA! TO NAJLEPSZY OBECNIE SYSTEM CMS NA ŚWIECIE! I ZA DARMO!!. PODZIĘKUJMY TWÓRCOM. JOKRIS
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Joomla! - Menu
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Apel o pomoc
Pomoc dla Kuby Kowalskiego - Przekaż 1% Podatku
Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego
Migracja do Joomla 1.5
Wykonam migrację
z
Joomla 1.0.XX
do
Joomla 1.5.XX
Zainteresowanych proszę o składanie ofert na mój adres
E MAIL.
Dodaj Do Zakładek
 
 
Add to Technorati Favorites
Menu główne
Joomla 1.0.13 ISO/UTF
Joomla 1.0.13 ISO. Pobierz!!.

Joomla 1.0.13 UTF. Pobierz!!.
Gorąco polecam!!!
Kurs autorstwa Wojtka Romanka tworzenia komponentów do Joomla 1.5. Kursy programowanie, c++, delphi, assembler, c#, csharp, sharp, 8051, 80535, pascal. Programy autorskie. Komponenty do Joomla!. Gorąco polecam. Oby jak najwięcej takich programistów!...
Logowanie do Serwisu

Nie pamiętasz hasła?
Najczęściej pobierają...
Gadu-Gadu Firma 1.2
JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo ™
JOKRIS Admin Jokris.info
Fiołek Administratorka
GG Firma ©2009 Jokris.info
2s Sqad - Posłuchaj!
UWAGA:
Brak zainstalowanego plugina Adobe Flash Player!
Proszę go pobrać klikając na przycisk Get macromedia Flash Player
Mambo 4.5.5 Stable PL
Pobierz Mambo 4.5.5 Stable PL! Polska wersja Mambo 4.5.5 - polski frontend, panel admina po angielsku,
Statystyki Serwisu
Odwiedza nas 8 gości
Już odwiedziło nas... 55400743 internautów. Z naszej witryny
pobrano w sumie... 235379 plików. Mamy użytkowników...
Użytkownicy
  2007 wszystkich
  0 dziś
  0 ten tydzień
  0 ten miesiąc
 ostatni: grafo1
I dla Ciekawskich...
A ostatnio stronę odwiedzali...
johcoh - 22.04-19:42
Steadam - 18.03-21:58
jaca220 - 14.01-18:35
Model7 - 10.06-15:22
rolando - 20.04-18:00
bartek9 - 08.04-19:55
jerzyszczur - 08.04-19:00
data - 27.02-08:51
oiz - 12.02-18:23

Katalog Gwiazdor

Otwarty Katalog Stron Internetowych

Profesjonalne bezpłatne statystyki www

Top 24 - Katalog Dobrych Stron

Szukaj w Serwisie...
Księga Gości-Wpisy
Lukas
Bardzo przydatna strona, korzystam.
Kontynuuj
Krzysztof
Witam, zapraszam na ulotki.
Kontynuuj
Skype Web
Zadzwoń do mnie poprzez Skype!
Szukaj w Google
Google Polska!

internet

www.jokris.info
www.2es-sqad.info
pl.wikipedia.org
Kalendarz Imienin
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Cytaty
Każda teoria może być zakwestionowana i podana w wątpliwość.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
© 2019 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
(C) 2019 JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo
Google Twoja Wyszukiwarka
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
Zapraszam na Forum JOKRIS.INFO
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
19.01.2007.
Zapraszam na Forum
Wprawdzie Forum JOKRIS.INFO istnieje już od jakiegoś czasu, ale chciałbym ponowić zaproszenie do udziału w dyskusji dla Gości odwiedzających moją stronę, oraz użytkowników zarejestrowanych w serwisie. Co do użytkowników, to szkoda, że po "gorliwej" dyskusji w wątku na forum o tytule "Polska Społeczność Joomla?" biorący w tej dyskusji udział użytkownicy tacy jak np. Dylek czy Stone, ludzie z ogromnym doświadczeniem, więcej nie zawitali  na moje Forum. Ba, wręcz nawet nie logowali się do serwisu, bo pewnie uważają że oddali już swoją wiedzę aż nadto. Wielka szkoda. Nie spodziewam się zmiany tej sytuacji, bo może nie mają odwagi?. Może nie mają czasu?. Nieważne. Jest przecież wielu innych fachowców w temacie Joomla i Mambo, i ich też zapraszam gorąco do pomocy w rozwinięciu mojego Forum. Ja się nie ukrywam pod jakimiś dziwnymi pseudonimami, tak że znacie mnie. Nie jestem anonimowy. Moje Imię i Nazwisko możecie znaleźć w wielu miejscach w treści witryny. Czy jestem godny waszego zaufania?. Sądząc po mailach, których dziesiątki dostaję tygodniowo na swoja pocztę, chyba jakieś tam zaufanie do mnie macie. Dlatego zwracam się z wielką prośbą do wszystkich. Zawitajcie na forum, zadawajcie pytania, zamiast pisać maile z zapytaniami. Tak będzie z pożytkiem dla wszystkich. Bo co z tego, że "Iksińki"  napisze do mnie maila z zapytaniem np. "Jokris - Jak to zrobic?", "Jokris, jak skonfigurować IPFilter?" i wiele innych pytań, na które odpowiem tylko jemu. A gdzie są Inni?. Na Forum można zadać pytanie, i dowie się "Iksińki", i dowie się wielu innych, zaawansowanych i początkujących uzytkowników CMS-a. Bo przeciez nie każdy jest "Alfą i Omegą", i nie ma się tutaj czego wstydzić. Joomla i Mambo rozwijajają się błyskawicznie i zaskakują nas ciągle nowymi opcjami i możliwościami. Każdy może podzielić się swoją wiedzą. Każdy może podsunąć jakieś rozwiązanie problemu. Nie musi, jak na kazdym Forum robić tego wyłącznie Administrator. Może się nie zgodzić z kogoś sugestiami, bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ja, jako Administrator Forum JOKRIS.INFO  dołożę wszelkich starań, aby  nikt nie został "spławiony".  A wy, drodzu Goście i Uzytkownicy tylko mi w tym pomóżcie. A jeśli ktoś ma problem, wymagajacy "bezpośredniej" ingerencji w skrypty CMS-a, to  niech pisze też i na pocztę. To mogą  być sprawy ważne, więc też  postaram się pomóc.  Jeszcze raz gorąco zapraszam. Dodajcie i Wy swoją "cegiełkę" do  rozwoju  "Polskiej  Społeczności Joomla".  Może wreszcie osiągnie Ona poziom społeczności zagranicznych. Może. Jokris.
 
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
Moduły Nowości i Popularne z Ilustracjami
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
17.01.2007.
Latest News with images 1.0pl
Latest News with images oraz Popular News with images  to dwa fajne moduły, które wyświetlają  odnośniki wraz z obrazkami, które to są informacją pierwszoplanową do artykułów w sekcjach Nowości i Popularne naszego serwisu. Oba moduły są już trochę "wiekowe",  ale mimo tego wyglądają i działają całkiem nieźle. Wprawdzie szerokość obrazków z artykułów można regulować w opcjach modułów, musimy pamiętać, że wysokość pozostaje bez zmian. W przypadku wstawiania wąskich i wysokich obrazków, po zmniejszeniu szerokości obrazek zachowuje swoje proporcje, ale będzie dalej wysoki i wąski. Musicie o tym pamiętać. Pozostałe opcje w modułach są identyczne jak w wiekszości modułów prezentujących Nowości i Popularne, czyli możemy wpisać Sekcje oraz Kategorie do wyswietlania w treści modułów. Zapraszam do pobierania modułów Popular News with images 1.0pl. Też nieco  Popular News with images 1.0pl  oraz  Latest News with images 1.0pl. Nieco  Latest News with images 1.0pl.  Miłej zabawy z modułami.  Dodam tylko, że spolszcenie modułów zostało dokonane przez moją, skromna osobę.  Jokris.
 
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
Zapraszam ponownie na stronę jokris.info po operacjach z bazą SQL.
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
17.01.2007.
Moje Logo
Po parodniowych zmaganiach z usługodawcą, udało mi się całkowicie uruchomić stronę. Musiałem uporać się z kodowaniem znaków w bazie, jako że domyślnym językiem dla porównywania napisów jest latin1_swedish_ci, a język samej bazy to UTF-8. Struktura nowej bazy ma konstrukcję bazy z serwera 60FREE, co mnie nie zadawala, jako że w poprzedniej bazie na info, metody kodowania znaków, porównań nie interesowały użytkownika całkowicie, jako że nie było ich w opcjach konfiguracyjnych bazy. Szkoda. Cała sprawa dotyczyła zmiany wersji serwera MySQL z 4 na 5. To narazie tylko krótkie info dla was, użytkowników serwisu JOKRIS.INFO. Artykułów nie musiałem poprawiać, i o całej operacji napiszę obszerny artykuł. Jednocześnie zaprzeczam pogłoskom, że moja strona została "zhakowana", a niewiernym mogę przesłać moja korenspondencję z OVH, które, niestety jest winne niedziałaniu mojej strony przez kilka dni. Do innych z OVH!: Czytajcie uważnie przewodniki OVH, i zróbcie sobie najpierw eksport bazy do pliku .gz.sgl, lub .sgl. Dzięki temu, że ja to zrobiłem wcześniej, moja strona funkcjonuje, a mogło się skończyć fatalnie, jako że cytowane przewodniki  zawierają sporo niejasności, i dla "laików" mogą być mało czytelne i zrozumiałe. Pamiętajcie o tym. Zapraszam do POBIERANIA plików, REJESTROWANIA się w witrynie, pisania na Forum JOKRIS.INFO. Proszę też dwie osoby, które wpisały mi się w ostatnich dniach do Księgi Gości o , o ile mają ochotę, o ponowne wpisanie się, a będzie mi bardzo miło z tego powodu. Po prostu nie zrobiłem kopii tabeli jos_akobook w czasie prac z bazą. Pozdro. Jokris.
 
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
Rok 2007
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
30.12.2006.

Jokris
:yield Życzę wszystkim dużo usmiechu i radości w obecnym, 2007 roku. Oby był lepszy niż poprzedni.

Anno Domini 2007.
:yield JOKRIS. 
 
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
Dodatek mgVideoBot 0.1.5
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
01.01.2007.

mgVideoBot
mgVideoBot v 0.1.5 - Wersja z dnia 2006-12-26. Dodatek(mambot), pozwalający wyświetlać różną zawartość multimedialną w artykule. Bot obsługuje następujące formaty: rm, wma, wmv, mpg, avi, mp3, mov, mp4, flv, swf oraz dodane przeze mnie mid, midi, m4a i aac. Dodatkowo wznowiłem publikację pliku w wersji mgVideoBot v 0.0.9 - Dodatek(mambot), pozwalajacy wyświetlać różną zawartość multimedialną w artykule. Wznowiłem publikacje tego pliku, ze względu ma to. iż nie używa on do odtwarzania plików multi... mgVideoBot 0.0.9 pl, ze względu na to. iż nie używa on do odtwarzania plików multimedialnych skryptów Java. Jeżeli ktoś ma problemy z nowszymi wersjami, to zawsze może wykorzystać tę starszą wersje bota. Jest to wersja stabilna, i nie ma konfliktu z innymi składnikami Joomla i Mambo. Jest kompatybilna z oba systemami.
Zmiany mgVideoBot v 0.1.5 w stosunku do poprzednich wersji:

  • Poprawiono błąd w sposobie dostępu do katalogów bazowych Joomla, podziękowania dla Aravot (problem ten zgłaszano mi na pocztę, i wersja 0.1.5 rozwiązuje go pozytywnie)
  • Poprawka dla opcji - Autoodtwarzanie w artykule
  • Dodano opcję aktywacji/deaktywacji menu kontekstowego dla Windows MediaPlayera. Moje uwagi: - Opcja ta działa inaczej dla różnych przegl±darek. Np. Dla Firefoxa wyłącza możliwość odtwarzania wideo w trybie pełnoekranowym. Niedopracowana przez autora bota.
  • Usunięto problem z dużymi literami w rozszerzeniach plików.
  • Kompatybilność z Mambo 4.5.X.
  • Dodano obsługę plików multimedialnych popprzez javascript.
  • Poprawka do problemów występujących z register_globals.
  • Usunięto drobny błąd z odtwarzaniem plików Mp3.
  • Drobna poprawka do playlisty mp3.
W parametrach wpisywanych do treści artykułu można podać ścieżki URL do plików: absolutne, względne oraz pełne, a w przypadku, gdy media znajdują się w podfolderze Joomla, i chcesz je wyświetlać w artykule, należy podać adres pełny lub względny. Parametr false wyświetla media w artykule, natomiast true wraz z linkiem nazwanym dowolnie przez ciebie, wyświetli media w wyskakującym okienku (popup). Zapraszam do pobierania mgVideoBot v 0.1.2 - Wersja z dnia 2006-09-24. Dodatek(mambot), pozwalajacy wyświetlać różną zawartość multimedialną w artykule. Zmiany w stosunku do poprzednich wersji: Usunięto problem z...mgVideoBot 0.1.5 pl. Adaptacja pliku na język polski- autor witryny. W dalszej części artykułu opiszę przykłady używania bota. Uwaga!: Chcąc skopiować przykładowe kody mgVideoBot-a podane w dalszej części artykułu, nie należy wklejać je bezpośrednio w edytorze Joomla/Mambo, gdyż zawierają one formatowanie, oparte na dodatku GeSHi. Najlepiej skopiować je do dowolnego edytora tekstowego (notatnik, WordPad, Notatnik SP i.t.d..), a dopiero potem wkleić w artykuł, i pozmieniać dane w kodach na własne. Nie dotyczy to opisu w ReMOSitory, gdyż, jak chyba wszyscy wiedzą, komponent ten nie wykonuje kodów dodatków, a szkoda. Muszę nad tym popracować.
Czytaj całość
 
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
RokLatest News 1.0.3pl
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
30.12.2006.
RokLatest News 1.0.3pl
RokLatest News 1.0.3pl. Aktualizacja wspaniałego modułu wyswietlającego nowości w stylu akordeonu. Autor zastosował poprawki, wprowadzone przeze mnie do wersji 1.0.2, więc kod skryptu wersji 1.0.3 pl jest oryginalny, z dodaniem drobnego tłumaczenia oraz tłumaczenie pliku XML. Szkoda, że nie gościł on (autor) na mojej stronie wcześniej, bo pewnie prędzej wpadł by na pomysł modyfikacji modułu. A zamiast jakiegoś FinLy, byłby Jokris. Pomarzyć można. Prawda?. No... Moduł dalej nie działa pod Internet Explorerem, ale, jak pisze autor modułu, nie pracuje tylko tam, gdzie templatka nia spełnia wymogów WC3, czyli np. u mnie. Przeglądarka Internet Explorer przestawia się wówczas w tryb pracy zwany "quirks mode ", czyli tryb zgodnoiści wstecz ze starszymi wersjami Internet Explorer'a, np. 5.5, czego efektem jest takie zachowanie modułu. Lekarstwo?. Zmienić templatkę. Mi się moja podoba. IE nie używam, a wy róbcie, jak uważacie. Pozdrowienia Noworoczne. Wasz dostawca składników Joomla. Jokris. Do Siego Roku.!!. Możesz poczytać dalej, chyba że już tańczysz, więc nie możesz czytać, tancząć np. Tango.. Jeśli nie tańczysz, to.....
Czytaj całość
 
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
Wesołych Świąt
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
23.12.2006.

Jokris - Mikolaj
Jokris
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śnieżek będzie z rana.

Życzy wszystkim użytkownikom serwisu oraz forum i przyjaciołom - -Admin Jokris.info Krzysiek Stachyra. Jokris. 24.12.2006

 
Jesteś w kategorii Z ostatnich dni 
FlashPartner 1.1.pl
Utwórz PDF Poleć znajomemu
Autor: Jokris   
01.12.2006.
FlashPartner 1.0.pl
FlashPartner 1.1pl (aktualizacja z dnia 01.12.2006. ) jest to wersja modułu stworzona w oparciu o moduł Partnerzy autorstwa Pedro Gonalvesa. Listę poprawek oraz zmian w stosunku do wersji 1.0 możecie przeczytać w dalszej części artykułu. Zalecam PODMIANĘ pliku "mod_flashpartners.php" oraz "mod_flashpartners.xml". Pozostałe pliki można zostawić bez zmian. Moduł jest w fazie rozwojowej, dlatego proszę o zgłaszanie błędów bezpośrednio do mnie, aby ułatwić i przyspieszyć ich usuwanie. Jak dotychczas sam znajduję "niedopracowania" w moich modułach, co zajmuje mi zbędny czas, a wiadomą rzeczą jest, że drobne błędy mogą pojawiać się zawsze, jako że ja PRACUJĘ SAM!!. Dlatego musimy współpracować ze sobą, czyli ja, Autor, i Wy, Użytkownicy moich produktów. Tak jest na całym świecie. Nie chodzi mi o wymyślanie jakiś "kosmicznych" sugestii i rozwiązań, bo moduł jest taki, jaka jest moja koncepcja na niego. Liczę na owocną współpracę, a efekt jej będzie widoczny. A teraz o module FlashPartner 1.1pl. W Module możemy osadzać odsyłacze do naszych stron partnerskich, wraz z Logiem partnera w formacie zwykłego obrazka (wszystkie pliki graficzne akceptowane przez przeglądarki) oraz animacji, lub statycznego pliku w formacie Flash (swf). Dodatkowo Flash wspomagany jest przez odpowiedni skrypt java, w celu poprawy jakości wyświetlania. W parametrze "Ścieżka do Logo(wszystkie pliki)" moduł sam wykrywa, czy wpisana jest ścieżka do Obrazka, czy też do Flasha. Standartowo FlashPartner obsługuje 10-sięć stron partnerskich. Zaletą modułu jest to, iż jest on niezależny od żadnego komponentu. Dodatkowo możemy go klonować, co było niemożliwe w module Partnerzy, przez co ilość partnerów jest nieograniczona.  Moduł jest wystawiony w moim lewym panelu na samym dole. Zanim poczytasz o opcjach konfiguracyjnych, pobierz FlashPartner 1.1.pl. Wersja z dnia 01.12.2006. Co nowego w wersji 1.1: W stosunku do wersji 1.0 poprawiłem drobne błędy w kodzie skryptu modułu. Dodałem możliwość wyłączania wspomagania w Javie dla... FlashPartner 1.1pl na skróty. Czytaj dalej, jeśli chcesz...
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 36 z 73


Strony zaprzyjaźnione z serwisem JOKRIS.INFO - Rozszerzenia, dodatki do Joomla! i Mambo oraz partnerskie
 
 
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFOJOKRIS INFO
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Linki do stron www opartych na Joomla! i nie tylko!. Odsyłacze pobierane są z komponentu Linki.
JOKRIS INFO
JOKRIS INFO
Do Góry      © 2006 JOKRIS.INFO - Strefa Polskich Składników Joomla! i Mambo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone      Do Góry
JOKRIS INFOJoomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL || Technorati Profile